Princess on Prague castle...

Po tom, čo som minulý týždeň dobehla svoj dlh, tešila som sa na písanie nového, čistého, čerstvého článku ako malá. Ukladať moje pocity na papier, to je ako vidieť zosobnený môj veľký sen. Jedným takým, už teraz splneným, bola aj návšteva Prahy. Je vám asi zrejme, že som tam už bola viackrát. Naposledy tak pred pol rokom. Avšak vždy, keď na toto kúzelné miesto idem, rozbúcha sa mi srdce, a ono nie a nie prestať. Táto návšteva však mala svoj iný záber. Dôležitejší ako všetky ostatné predtým. Prvýkrát som mala možnosť povedať: „Idem na služobnú cestu!“ V tejto mojej hláške sa spájala radosť s úplnou nedočkavosťou. Kým sme sa ubytovali v hoteli a začali chystať na čarovné finále Schwartzkopf Elite Model Look 2018, prerástla do neuveriteľnej nervozity.     


Z tohto dôvodu som nič nefotila. Z večera V, ktorý bol tak dôležitý, mám len fotky, ktoré nafotil môj priateľ. Bola som natoľko rozrušená a nesvoja, že som nedokázala vyprodukovať žiadnu kreatívnu aktivitu. Zámerom tohto výletu totiž bolo urobiť rozhovory s modelkami, dostať sa do backstagu tejto prominentnej modelingovej súťaže a vyspovedať víťazov. Juj, hračka, možno si poviete. Pre mňa to bol stres, ktorý zo mňa dokázal opadnúť aj na afterparty po veľkolepom finále.


Celá táto nádhera, plná mladých možných modeliek sa konala v Španielskej sále Pražského hradu. Cítila som sa ako malé dievčatko, ktoré sa konečne dostalo na svoj vynívaný zámok. Naozaj skúsenosť, ktorú si budem pamätať po celý život.


Na druhý deň po tejto vychýrenej akcii som sa však tešila na návštevu, pre mňa, nezabudnuteľného Chloé café. Pôvodne som fotky z neho chcela pridať do tohto článku, avšak mám ich toľko a veľmi sa mi páčia, že si zaslúžia svoje vlastné miestočko slávy.

     

Na Prahe mám rada jej rozmanitosť. Môžete sa motať po najväčších turistických uličkách, ale užiť si aj pokoj v maličkej kaviarni, v ktorej nikto okrem vás nie je. Tak naše kroky tu vždy smerujú do Paula. Ich obrovská malinová makarónka je láskou nášho malého života. Tentokrát ju však tiež vystriedal vynikajúci trdelník s malinovou zmrzlinou. Ak čítate pozorne, je vám jasné, že som zaťažená na malinové dezerty. A poviem vám, áno som! Toto moje milované ovocie tak krásne ladí s farbou, ktorú mám rada.

K všetkému sladkému sme si ešte dali vynikajúcu večeru u Jamesa Deana. Ich vegetariánsky burger je čistá mňamka. Rose limonáda nemohla na zakončenie nášho veľkého výletu chýbať. Čím si najradšej na šťastné konce pripíjate vy? 


Komentáre

  1. Och, srdiečko, tak nesmierne ti to svedčalo! ♥ A na tej prvej fotke si ultra rozkošná ♥

    C a n d y G r a n t

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára