My weekly dose of inspiration... part. 9

Prekrásny deň vám prajem! Opäť prešiel týždeň, ale ja stále dorábam ešte ten predchádzajúci. Ach, strašne ma to mrzí, ale keď ja už som raz taká!

Ten, ktorý vám teraz popíšem bol však jedným z najúžasnejších a najproduktívnejších týždňov, aké som za posledné mesiace mala. Už v pondelok som si na seba naložila viac, ako bežne ale mala som z toho neskutočnú radosť. Stihli sme s priateľom 3 rôzne fotenia, 3 rôzne podmienky a outfity ale všetky prepojené krásnymi nafúkanými balónmi. Ráno som strávila prípravou samej seba na tento foto maratón a potom sme celé pondelkové doobedie strávili behaním na presne premyslené lokácie. Prezliekala som sa v aute, tak ako to mám pri tomto zhone rada a vytešovala som sa z každého jedného vydareného záberu.Ak postupne na instagrame uvidíte moje fotky s ružovými balónmi. Vedzte, že vznikli práve v tento jeden krásny vydarený slnečný pondelok. V utorok som cestovala do Bratislavy do práce. Hneď ráno som bola pozvaná na tlačovku kozmetickej značky Nature Box, ktorá ma naozaj veľmi milo prekvapila! Vyskúšala som ich (samozrejme!) ružový rad s mandľovým olejom na objem vlasov. A poviem vám, moje vlasy ho milujú! Sú objemné a predsa ľahké! Ružová bubble bath s týmito produktami samozrejme nemohla chýbať!


Počas dňa som odrobila svoje potrebné hodinky u nás v krásnom bielom office a večer som mala stretnutie s kamarátkou, na ktoré som sa neskutočne tešila. Vytiahla ma do úžasného Regal Rooftopu, ktorý sa naozaj pýši prekrásnym výhľadom na bratislavské staré mesto. Západ slnka, ktorý sme tam videli bude jedným z tých magických západov, ktoré si navždy uchovám v pamäti. Bonusom bolo samozrejme aj vynikajúce jedlo- veggie burger s baklažánom a batátové hranolčeky by som si naozaj vedela dopriať častejšie!
Už v utorok večer pricestovala na mnou do Bratislavy mamina. Mali sme naplánovanú stredu, ako milý mother- daughter day!
Začali sme prechádzkou do Starého mesta. Už na jej začiatku sme natrafili na kvetinárstvo v jednom nenápadnom podchode pri Groslingovej ulici a mamina ma obdarila hortenziou, ktorú som mala sľúbenú ešte počas teplého leta. Počasie vyšlo nádherne a my sme svoje kroky smerovali do, pre mňa ešte neobjavenej, kaviarne Le Miam! 


Tento francúzsky skvost v centre Bratislavy sa asi naozaj stane cez semester mojim druhým domovom. Interiér je úplne dokonalý, baby pink prepojená s tmavou zelenou, makarónky sa rozplývajú na jazyku a ich koláčiky vyzerajú ako malé umelecké diela. Mamina sa ma asi štyrikrát spýtala, či sú naozaj aj jedlé! 

Dali sme si kávu a makarónky, takže ak ma chcete niekto pozvať na koláč, ktorý som ešte nemala, určite ma vezmite sem! Tak ako ja chcem na toto miesto vziať Dominiku, hneď ako sa teraz prvýkrát stretneme!


Náš dievčenský deň pokračoval nákupmi v Auparku, obedom v Soho na teraske a potom cestou domov do Nitry za úplnej tmy, pretože takýto deň by predsa mal trvať večne, nie?Štvrtok pokračoval tiež ako veľký nával kreatívnej chvíľky. Keďže som si domov priniesla prekrásnu hortenziu, ktorá vyzerala ako cukrová vata, musela som ju zvečniť na množstve tematických fotiek, ktoré som už dávnejšie mala naplánované. 


Pripravila som chutné ružové unicorn smoothie, ktoré tiež v jeho dokonalej verzii uvidíte na instagrame, začala som si vo veľkom variť čaj do čajníka, pretože som cítila neustály kašeľ, kúpila som si druhý Vogue Čecho-Slovakia a stretla sa poobede s kamarátkou. 


Svoje večery som trávila pri videách Freddy My Love. Pripravila totiž týždenné hauls plné ružových a ružovších vecí, ktoré mojej romantickej duši úplne lahodili!


Piatkové ráno bolo iné ako moje bežné rána. Rýchlo som sa obliekla a bežala k mojej obľúbenej kaderníčke v Nitre! Chystala som sa na vlasovú premenu. Och, nie na nič drastické! Potrebovala som iba nutne zafarbiť, dostať moje vlasy po lete do svojej lepšej formy a pomôcť so strihom. To, čo mám teraz na vlasy sa mi páči oveľa viac, ako to s čím som prišla do kaderníctva! Bolo na čase zbaviť sa žltkastého nádychu, ktorý slnečné lúče vytiahli na mojich vlasoch.


Na obed som si dala s kamarátkou sushi, ktoré na fotke nemám, ale poviem vám, bolo skvelé! Tak isto aj naše dlhé rozhovory o živote, o všetkom a pritom o ničom! 

Sobotu som strávila veľkým upratovaním môjho šatníka. Letné veci, ktorým už odzvonilo, našli svoje miesto v škatuli, jesenné sa začali pomaličky prebíjať na vešiaky. Celý tento proces mi zabral samozrejme viac času ako som si myslela. Našla som si však chvíľku na ďalšie fotky. Ich úprava mi samozrejme dáva postupne zabrať! Ak si myslíte, že pekný feed je len tak, ste na veľmi omyle! 
Samotné fotenie môže trvať hodiny, jeho príprava, nakúpenie potrebných maličkostí, ale aj samotná realizácia, keď viem, že si musím dať foťák na statív a proste si pomôcť sama. Preto, ak sa vám na instagrame moje fotky páčia, neváhajte mi to povedať! Za tento týždeň som ich nafotila veľké množstvo a ešte viac času strávila ich úpravou. Baví ma to a preto verím, že aj vy si ich užívate aspoň tak ako ja ich tvorbu!

Lahodná a ľahká nedeľa sa opäť niesla v pokojnom duchu. Ráno som si našla čas na prelistovanie nového Vogue, konečne som zjedla aj smoothie misku, ktorá ma čakala v chladničke a užila si svoj nedeľný pamper time. Večer som totiž cestovala späť do Bratislavy, pretože ma v pondelok čakal zápis do školy. Juch, tak som prežila tento týždeň a dúfam, že som k vychutnávaniu si maličkostí života inšpirovala aj vás.


Komentáre