My weekly dose of inspiration... part 8.


Hello krásky moje! Niektoré týždne sú veľmi rýchle, krásne a tak plné, že na fotkách naozaj nevyznejú dobre. Tento je jedným z nich. Ani neviem, kde začať, pretože od kedy pominuli veľké teplá, každý deň ma chytá kreatívna chvíľa, ktorú musí vyplniť. Tak som sa rozhodla oveľa viac fotiť a premieňať nápady, ktoré mám v hlave aj na reálne obrazy, ktoré potom môžete vidieť na mojom instagrame.

Môj pondelok bol čisto pracovný. Ešte v jeho predvečer som si do poznámok v mobile napísala hneď niekoľko bodov, ktorými som vedela, že sa budem musieť prelúskať. Obsahovali veľmi veľa písania článkov, ktoré som nestíhala dopísať predtým, množstvo domácich prác, bez ktorých život ani neexistuje a pád milých povinností, ako napríklad objednať sa kaderníčke či spraviť si upratať kufor, ktorý som od Prahy mala stále rozložený v izbe. Pomáhal mi pri tom môj malý kamarát a tiež veľa veľa epizód seriálu The Carrie Diaries. Podobne sa tiahol aj utorok. Po veľmi vyčerpávajúcich posledných dňoch som to naozaj potrebovala. Chcela som v sebe spracovať všetky zážitky z Prahy a tiež rodinné novinky. 

Streda bola naopak úplne hektická, behacia a opäť som stresovala kvôli práci. Nehovorí sa mi to ľahko, ale zakaždým, keď som poslaná na väčšiu akciu, tlačovku či rozhovor, roztrasú sa mi kolená. Tak som to mala aj v utorok, kedy som sa chystala do Bratislavy na rozhovor s Luciou Bílou. Poviem vám, je to také slniečko a naozaj som sa nemala čoho báť. Hovorte to však môjmu povedomiu. Doobedie som strávila prácou a večer príjemnou prechádzkou po bratislavskom starom meste. Objavila som pri nej najružovšiu zmrzlinu v príchuti dračie ovocie. Ach, bola to mňamka! Nájdete ju v zmrzlinárni Andresen na Hviezdoslavovom námestí.


Moja ľahká pohoda prišla až vo štvrtok. Tento deň sme začali photoshootingom, ktorého výsledok ste mali možnosť vidieť v mnohých mojich fotkách na instagrame. Veľmi ma teší vaša spätná väzba na ne! Nafúkanie balónikov trvalo pár minút, ale podľa mňa úplne zmenili atmosféru celého krásneho bratislavského hradu. Chystám pre vás aj samostatný príspevok, pretože si myslím, že tieto šaty a aj balóny samotné si to zaslúžia! Máte sa na čo tešiť! 

Choroba a kašeľ ma však neobchádzala, práve naopak. Od poobedia sa mi triasli kolená a práve preto som musela zrušiť svoju účasť na skvelom workshope so Super blogeri :(. Išli sme sa však napapať do Auparku s výhľadom na hrad a na moje zlomené srdce som si dopriala vynikajúci malinový donut. Fotka s ružovým vozíčkom La Donuterie nesmela chýbať!
Spätne sa obzerajúc za piatkom, zisťujem, že nemám pre vás žiadne fotky. V mobile som ich samozrejme zopár našla, avšak cítim sa hlupo, že som vám ich mala ukázať. Je tam jedno naozaj vydarene selfie s filtrom zo snapchatu a dostala som do neho aj nášho Edynka. Naozaj znamenité, niečo, čo nepotrebujete vidieť. 


Víkend sa nám však veľmi vydaril. Adam celý čas pracoval, preto som mala program spravený hlavne so ženskou zložkou mojej rodiny. Mamina mi navrhla v sobotu zájsť do Trnavy na jarmok a potom na koncert Simy Martausovej a Jany Kirschner. A veru nebránila som sa. Doobeda som si pripravila články na pondelok, pretože som vedela, že už mám vymyslený program (o ňom sa smaozrejme dozviete o týždeň!), poupratovala izbu, opäť vybalila další kufor z Bratislavy a bola nakúpiť samé mňamky na nedelný koláčik. 

V Trnave som si opäť vygooglila, ale lepšie vyinstagramovala ružovú kaviareň a pri prechádzaní mestom sme ju nezabudli navštíviť. Dali sme si koláčik a sladkú kávu aby sme vydražili až do večera a vedeli si naplno užiť koncer na mestskom amfiteátri. 

Ak nepoznáte Simu Martausovú, skúste to napraviť. Jej pesničky majú v sebe vždy veľký kus pravdy a texty si spievam ešte do dnes. S maminou sme ju začali počúvať úplne omylom a odvtedy máme jej CD v aute a miestami ju milujeme alebo nám lezie na nervy, podľa toho či to s ňou preháňame alebo nie. 
Na konečne bola skvelá! Spontánna, zábavná a veľmi ľudská. Tak isto aj Janka Kirschner. Tá žena vyzerá stále rovnako, a to si ju pamätám keď som bola malá! Urobila úžasnú šou a pobalila nielen všetky dámy. 

Z nedele vám opäť neponúkam fotoreport, ale malý milý zážitok. Ako často trávite čas so svojimi starými rodičmi? Pre mňa je moja babina všetkým! Keď som toto písala, autocorector mi babina hneď prepísalo na Babinka! Pretože to je proste ona! Úžasná žena, bez ktorej si neviem predstaviť svoj svet. Nedeľu sme preto strávili s ňou. Tri generácie žien, ktoré si navzájom odovzdávajú svoje tajomstvá a životné poklady. Mali sme vynikajú obed od maminy, dezert odo mňa, prechádzku po parku aj s malým Edynkom a potom ešte aj spoločné pozeranie romantickej komédie. Ženská nedeľa ako sa patrí!
Komentáre