My weekly dose of inspiration... part 7.

Pekný deň vám prajem! Momentálne sa vám prihováram už v súčasnom čase, pretože tento článok mal byť live v utorok. Nemám teda až také meškanie, ako pri predošlých dvoch. Strávila som nad ním však najviac času. Hlavne preto, že som sa nevedela rozhodnúť, čo s toľkými fotkami, ktoré som chcela dať na blog, no sú z Prahy? Teda množstvo z nich ste mohli vidieť na insta stories, ale veď viete, že tie nemajú takú hodnotu ako pekne spísaný príspevok. 


Tento týždeň je bez fotiek z Prahy hneď o dva dni kratší. Štvrtok a piatok preto hľadajte v nasledujúcom príspevku, ktorý bude pravdepodobne niesť meno „Princess on a Prague castle...“, pretože tak som sa po väčšinu pobytu tam aj cítila. Vráťme sa však späť do reality a prezrite si spolu so mnou, čo ma čakalo v pondelok až v stredu a potom cez víkend. Hurá na päť dňový týždeň!

Pondelok ráno som dostala úlohu od mojej babičky- strážiť bratranca. A čo dievča ako ja spraví v takej situácii? No predsa vezme ho na raňajky do Mc Donaldu, pretože to sme plánovali počas celého leta! Inak bol náš deň opäť taký bežný- písanie článkov pre mňa, hranie GTA pre bratranca a Adama. Hovorím, taký basic program plný smiechu.


V utorok som musela ísť do práce. Potrebovali sme doriešiť detaily týkajúce sa Prahy a ja som si užila aj malú chvíľku nadrábania práce, aby som nemusela písať počas tejto malej dovolenky. Poobede som sa snažila upratať celý byt, aby vyzeral ako pre mamininým odchodom. Jej dovolenka sa totiž blížila ku koncu.


Večer sme strávili na nitrianskom kine pod holým nebom. Dávali komédiu s názvom „Kým nás svadba nerozdelí“. Ak ste nevideli, určite si pozrite. Videla som ju dvakrát a vždy ma priam dohnala k slzám. Ale nemyslím k plaču, práve naopak. Smiali sme sa tak, až sme plakali.

Mamina ma prekvapila v stredu nad ránom. Pomaly vošla do izby a chcela si v pokoji ľahnúť spať. Po dlhom lete a vyčerpávajúcej ceste mala plné zuby akéhokoľvek pohybu. Lenže náš štátny sviatok 29. augusta sa nezačal zrovna slávne. Už v noci náš psík Eddy začal strašne kňučať až plakať. Bola som doma sama, tak som ho upokojila a nechala ho pri mne spinkať. Lenže on pokračoval aj keď sa mamina vrátila. Ráno už nevedel normálne stáť na svojich nožičkách, nechcel žrať ani ísť na prechádzku. Mačky, na ktoré zvyčajne šteká, ho vôbec nezaujímali a my sme vedeli, že niečo nie je v poriadku.

Mňa chytila horúčka, celý deň som preležala, pospala som si aj po obede a mamina do toho všetkého mala žalúdočné problémy. Doteraz tvrdí, že z jedla z lietadla, ale kto vie. Toľko k nášmu pekne naplánovanému sviatku, ktorý som si predstavovala úplne inak. 

Splnila som si však beauty prípravu do Prahy. Urobila som si nechty za pomoci mojej malej makarónky, dala si masku na tvár aj zábal na vlasy, aby som medzi modelkami nevyzerala predsa ako chudera. Pobalila som sa do môjho malého ružového Ted Baker kufríka, navšívila babičku, rozlúčila sa s ňou a strávila večer skúšaním obleku pre Adama, pretože sme si poplietli dress code.Po návrate z Prahy sme mali na sobotu opäť jasný plán. Už keď sme šli do Prahy, bolo nám jasné, že nás čakajú zabijácke dni, pretože toho chceme neskutočne veľa a chceme to hneď. Ráno sme sa vybrali do Sliaču, pretože sa tu konali letecké dni. Pre mňa to boli moje prvé a náhodou, veľmi ma zaujali. Akrobatické kúsky by som v lietadle neprežila, ale pozerať sa na ne v lehu na zemi bolo veľmi príjemné. Vypili sme tonu kávy, redbull, pretože sme v noci veľa nespali, skoro sme zmokli, ale šťastní sa opäť vrátili do vlastnej postele.


Moja sesternica mala 1. septembra narodeniny. Keďže však väčšine rodiny vyhovovala na rodinný obed nedeľa, stretli sme sa v tento deň na nitrianskom hrade na veľmi vydarenú akciu. Okrúhle narodeniny neoslavujete totiž tak často. A naschvál, tipnite si vy, koľko toto dievčatko oslavovalo? Pre mňa je stále mladou a vek nehádateľnou osôbkou.


Po výbornom obede sme sa prešli Nitrou, spravili si prehliadku hradu aj s výkladom a zašli ešte na dezert číslo dva...


v podobe výbornej zmrzliny! Opäť sladká bodka za celou nedeľou! 

Komentáre

  1. Sesternica na fotke vyzerá, že oslavovala tak 20, keď píšeš, že okrúhle :O Neuverím, že viac!
    Eddynko aký je zlatučký ♥

    C a n d y G r a n t

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára