My weekly dose of inspiration... part 5.

Krásny deň vám prajem! Ja som medzi svojimi už tak akosi známa tým, že večne meškám. Dlho sa chystám, nielen na akcie či rôzne podujatia, ale aj na písanie článkov pre vás. Teraz napríklad zisťujem, že mám trojtýždňové meškanie. Ajajaj. To je príšerné! Ja viem! Ale, mám chuť do života a po chvíľach nestíhania sa teraz teším na pravý opak- na písanie a čas strávený iba doma. 


Týždeň, ktorý vám idem práve priblížiť bol medzi 13. až 19. augustom. Pozrite sa pozorne so mnou do môjho malého kalendára a užite si ešte prechádzku letom. 


V pondelok sme si spravili výlet do Banskej Štiavnice. O tomto mieste som písala aj tu na blogu, aj na instagrame, mnoho krát. Teraz, počas leta malo na mňa ešte aj iný vplyv. Mala som pocit, že potrebujem utiecť. Od povinností a neustáleho behania hore dole a pracovania. Banská Štiavnica sa ukázala ako dokonalé miesto. Ráno sme sa stihli s Adamom ešte aj pohádať (to aby ste vedeli, že nie je všetko iba ružové) a ja som s láskou sledovala Sex v Meste ešte pred cestou, pretože mi to prišiel najlepší spôsob upokojenia samej seba.

     

Našli sme novú milú kaviareň v záhrade, užili si vynikajúce koláče v Divnej Pani a celý šťastní sa šli okúpať na Počúvadlo. Obklopoval nás pokoj a úplná pohoda. Takto si ja proste predstavujem dokonalý deň voľna. A teda pondelok to bol úžasný!

     

Z utorka a stredy nemám žiadnu použiteľnú fotku. Boli to pracovné dni, ale dosť vystresované. Moja kolegyňa v práci dala výpoveď a ja som zrazu pociťovala aké je to stretnúť sa s takouto situáciou. Vždy keď som prišla domov z Bratislavy, ústa sa mi nezavreli, pretože som potrebovala dostať von všetky svoje pocity. Práve v túto stredu som zistila, že do Prahy, z ktorej fotky uvidíte čoskoro, budem so sebou môcť vziať aj Adama. Juchú!

Vo štvrtok sa mi konečne po milión rokoch podarilo stretnúť s kamarátkou z vysokej. Škola nás čaká až za pár týždňov a my sme sa poriadne dlho nevideli, preto nám spoločne strávený čas padol veľmi vhod! Na obed sme si dali pizzu u Taliana, potom sladkú zmrzlinu u Artura a nezabudli sme ani čo to pofotiť.

     

Ak vám poviem, že polovicu piatka som preplakala, uveríte my? Či už áno, alebo nie, je to pravda. Moja mamina odišla na dovolenku a na mňa akosi dopadla všetky tiaha sveta. deň som strávila u mojej tety, u ktorej som si spravila prechodný domov aj cez víkend. S bratrancom sme si užívali bazén, dvoch psíkov, chutné jedlo, ktoré sme si vždy samy pripravili a návštevu priamo z Paríža.


V piatok večer som sa stretla s kamarátkou, ale ako opäť nemám fotku. O nič však neprichádzate. Dali sme si koktail, kecali sme o všetkom a o ničom, ako to my zvykneme a tešili sa zo vzájomnej spoločnosti.Tak ako som spomínala, víkend bol pre mňa rodinný. Ja, bratranec, babina, teta, ujo a k tomu dva psi. Program bol veľmi zrejmý. Opäť kúpanie sa, v bazéne sme mali všetky možné nafukovačky sveta. Bratranec si dal do vlasov trblietky, prešli sme sa do mesta, dali si opäť milióntu zmrzlinu a sledovali západ slnka nad našim Nitrianskym hradom. Sobota, nedeľa, rozdiel sme v nich nehľadali. Stretli sme sa s kamarátmi, bicyklovali sa a rozprávali až do neskorého večera. V nedeľu som sa vrátila k svojmu klasickému programu- maska na tvár, zábal na vlasy, lakovanie nechtov. Tak si ja predstavujem dokonalý letný víkend!

Komentáre

Zverejnenie komentára