Flower perfection... Chloé Café


Krásny deň vám prajem! Ako ste ho začali? Už ste mali svoju rannú kávu, či pohár svojho obľúbeného čaju? Moje dni začínajú už od leta pomaly. Teším sa každému novému ráno, pretože viem, že ma čaká množstvo nových zážitkov. Tak podobne som sa tešila aj v ráno, keď sme sa chystali do Chloé café v Prahe.
 Krutou pravdou je, že sme noc predtým, po finále modelingovej súťaže Schwartzkopf Elite Model Look, šli do postele asi tak o štvrtej. Aj nudná afterpárty vás totiž vie natoľko zaujať, že stratíte pojem o čase. Môj plán sa preto začal v mojej hlave rúcať hneď ráno. Chcela som do Chloé prísť čím skôr, aby som mala istotu, že budem sedieť pri ružovej kvetovanej stene, a že sa pri nej budem môcť v pokoji vyfotiť. Lenže sme zaspali. Ani nie zaspali. Poriadne sme nespali, ale kým sme sa vymotali z hotela bolo asi jedenásť. 
 Keď mám v hlave plán na perfektnú fotku, vie byť pekne nevrelá a dosť vystresovaná. Toto je taká hlavná oblasť, ktorá moje hľadenie na svet zmenila. Je mi úplne samozrejmé, že nie každý to chápe. Pre mňa je moje vizuálne videnie ružového sveta totiž nesmierne. 
 Chloé café ma veľmi príjemne prekvapilo. Priznám sa vám, že keď som ho prvýkrát videla na instagrame, moje pocity boli zmiešané. Videla som v ňom totiž obrovský kus konceptu Élan café, ktoré momentálne v Londýne otvára už svoju štvrtú pobočku. Preto som bola zo začiatku dosť skeptická. Je podľa mňa ľahké otvoriť krásnu dámsku kaviareň, keď vám niekto ukáže ako na to. Ťažké je skôr udržať jej úroveň. Chloé café sa to však podarilo! Všetko bolo vynikajúce a aj keď sme nemali ich slávne smoothies bowls aspoň vieme, že sa pre niečo (a nie iba pre fotku!) musíme vrátiť aj nabudúce! 
 Za mňa je táto kaviareň nielen pekná a štýlová, ale aj veľmi príjemná, lahodná a milá. Obsluha k nám bola úplne úžasná, už dávno som sa nestretla s toľkou pozornosťou, interiér má veľkú časť Élanu, avšak nehrá sa na nič viac. Ich kvetinová stena je pre mňa to die for! Chloé sa pre mňa stalo láskou, na ktorú nikdy nezabudnem! Zakončilo moje leto tak, ako ešte nikdy nič! Ďakujem! 
     Komentáre

  1. Vyzerá to tam úchvatne! Niečo také by mohlo byť aj u nás, i keď u Katky som sa stretla skôr so sklamaním :O :( Určite by som sa ale nebránila fotke na tomto mieste :D ♥

    C a n d y G r a n t

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára