My weekly dose of inspiration... part 2.

Prekrásny deň vám prajem moje milé ružové čitateľky. Opäť je utorok, preto na vás čaká príliv nových fotiek a novej inšpiracie, a lá, čo som zažila za minulý týždeň.


Niektoré dni sú ružovšie ako tie iné. Áno aj pre mňa, ružovú fanatičku. Nie vždy je to iba taká povedačka, ktorá odkazuje na pozitívne myslenie. Celý minulý týždeň sa niesol v znamení letnej pohody, množstva zmrliny a nových pozitívnych zážitkov. Mala som to šťastie, že som mohla tieto pozitívne novinky zdieľať aj s inými ľuďmi, na ktorých mi záleží, ako budete mať možnosť videť aj na fotkách. Verím, že touto cestou ma spoznáte zas opäť viac a že si dnešné týždenné čítanie užijete! Majte ešte krásny utorok!

Pondelok sa tento týždeň niesol v úplne inom znení ako tom na to zvyknutá. Môj bratranec ma totiž zavolal na malé kúpanie. Trávim u neho, u mojej tety a uja, svôj čas veľmi rada, Ich záhrada je ako malé rozprávkové kráľovstvo a celý dom pripomína domov plný lásky, ktorý mne niekedy tak chýba. Odkedy som sa presťahovala do bytu, oddych v dome si o to viac vážim!


Pracovné povinnosti prišli až v utorok. Opäť som sa presunula do Bratislavy, kde som strávila nejednu príjemnú teplú letnú chvíľu. V práci sme mali príjemne podnebie na písanie, preto mi nikdy vôbec nevadí, že sa tam miestami zdržím viac ako musím. Poobede som si spravila milý program s kamarátkou Dominikou. A viete čo? Keď sa stretnú dve blogerky dokážu sa spolu rozprávať až do noci a pritom si neurobiť ani jednu fotku. Preto vám z tohto dňa neviem ukázať nič. Ale, že vôbec nič! Obe sme si hovorili ako chceme viac začať fotiť a náš zámer dopadol presne opačne.

Na stredu som sa však tešila ako malé dieťa. Mali sme mať pracovný team building, ktorého som sa nakoniec nemohla zúčastniť, avšak to nebolo to, čo mi vykúzlovalo úsmev na perách už od skorého rána. Poobede za mnou do Bratislavy mala príst teta, bratranec a babinka, s ktorými mám úžasný vzťah. V pláne sme mali ísť na Magio pláž na Paddinagtona pod hviezbami. Tento malý výlet som vymyslela ja. Páčil sa mi nápad stráviť pekný letný večer na mestskej pláži, cítiť sa ako pri mori a môcť si vychutnať detskú rozprávku, ktorú mám nadovšetko rada. Zažili sme krásny západ slnka, vynikajúci pizzu z Primi pri Dunaji a ešte aj lahodnú zmrzlinu. Letný večer ako sa patrí!
Ani som sa nenazdala a týždeň sa plynulo preklopil do jeho druhej polovice. 


Na raňajky som mojim návšetvníkom v Bratislave pripravila francúzske toasy s jahodami, banánom a šľahačkou. Zvyčajne neraňajkujem, pretože nikdy nestíham, ale takto vo veľkom si to nikdy nenechám ujsť!


Štvrtok sme strávili motaním sa po Starom meste, prešli sme sa na hrad, užili si nádherné výhľady na Bratislavu, vozili sa mestskou hromadnou dopravou a vychutnávali si samé skvelé nápoje v Mondieu. 
Pohodový piatok je tým, na čo sa celý týždeň teším. Celé doobedie vždy venujem práci a moje fotky v mobile z tohto dňa sú zvyčajne iba fotky môjho psíka ako ležká pri mne a psychicky mi pomáha v nie práve zábavných chvíľach. Večeru sme sa však rozhodli poňať inak, pretože letný večer vonku má naozaj svoje čaro. V Nitre máme jeden street food podnik. V Bearded Brothers robia najlepší vegetariánsky burger aký som kedy jedla! Preto moja voľba je vždy jasná. Mali sme možnosť sedieť na tulivakoch, vonku, psík pri nás. Nič krajšie som si nemohla priať.


Cez víkend som sa ani neviem ako, vrátila k programu z pondelka. Užila si skákanie do bazéna u tety, jedla samé letné svieže dobroty a nalievala sa šampánskym, pretože každý deň je dôvod na oslavu, no nie? Akú sobotu máte najradšej vy? Pohodovú doma? Alebo radšej program, ktorý vás donúti aj premýšať, cestovať či behať po rôznych nových miestách? Ja mám rada oboje, dôležité je, na ktoré sa zrovna cítim.Na zavŕšenie týždňa plného nových zážitkov tu mám pre vás iba dve, pre mňa úplne výstižné, fotky. Jedna je z Elisabeth Patisserie, pretože tam sme sa v nedeľu večer zastavili s maminou na zmrlinu. Doma v Nitre spolu skoro vôbec nechodíme do podnikov. Túto parketu prenecháva mne a priateľovi. V nedeľu sme však dlho odolávali teplu a žiarivému slnku a moja túžba po zmzline bola enormná. 


Druhá fotka je moja, stále nedokončená, izba, ktorá potrebuje vytapetovať. Toto miesto mi však za krátky čas neskutočne prirástlo k srdcu a ja si neviem predstaviť, že by som písala, tvorila, fotila, niekde inde.


Komentáre

  1. Krásne fotky a krásne zážitky ♥ Úplne som sa zamilovala do druhej fotky! Taký deň doma pri bazéne by som prijala tiež, žiaľ tento rok ma tieto zážitky obchádzajú... Nič to ale, snáď o rok! :)

    C a n d y G r a n t

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára