Stay inspired with Saal Digital...

Pekný deň Vá prajem! Je to už dávno, čo som si sadla na moju peknú písaciu stoličku a rozhodla sa s Vami podeliť o pár mojich myšlienkoch. Ospravedľňovala som sa Vám za to aj na instagrame, ale viem, že to nie vždy stačí. Písanie je mi zábavou, koníčkom a aj veľkou vášňou. Začala som ho však robiť aj ako svoje povolanie a preto píšem koľko len vládzem a stále ma to strašne baví, ale... Po pracovnom nasadení sa cítim písaním vyčerpaná a bohate mi stačí vymyslieť popis k fotke na instagram. Avšak nie! Toto nechce byť vôbec negatívny príspevok, práve naopak! Vášeň v mojom srdci nevymiera, ale je zastúpená niečím silnejším. Posledné týždňe som oveľa viac dievča na fotky. Samozrejme, vždy som bola, ale vždy som si aj myslela, že písanie je mojou láskou. A síce veľmi je, tie krásne farebné obrázky nemajú ďaleko od toho, túto štafetu mu prebrať. Premýšľam nad nimi dňom i nocou. Tvorím si v hlave koncepty krásnych fotografií a potom zháňam všetky maličkosti, ktoré by na nich vyzerali pekne. Tak vidím potom výsledok svojej práce. Keď štukne spúsť a z mojej reality sa stane obrázok, ktorý viem zdieľať s Vami. Vtedy sa cítim šťastná.

     

Preto mi robí neskutočnú radosť obklopovať sa nielen mojou tvorbou (alebo fotkami, na ktorých som ja. Je to veľmi sebecké?) ale aj inšpiráciami z celého sveta, či zo sveta filmu. Preto keď Saal Digital prišiel s ponukou vyskúšania si ich fotoobrazu, hneď som po nej skočila. Ich fotoknihu máme stále vyloženú na stolíku v obývačke a niekedy pre radosť, niekedy len z dlhej chvíle, listujeme v nej a prináša nám obrovskú dávku radosti. To som sa snažila vniesť aj do môjho výmyslu s fotoobrazom. Dala som si naň natlačiť Máriu Antoinettu, pretože aj keď sa to mnohým môže zdať zvláštne, pre mňa je jej životopis spracovaný Sofiou Coppolou tým najväčším divadlom farieb a inšpirácie. Kedykoľvek keď sa cítim nesvoja alebo smutná z bezradnosti tohto sveta, pustím si tento film. Preto, keď som sa mala rozhodnúť pre jeden fotoobraz, ktorý bude viseť (čoskoro!) na mojej novej obrázkovej stene, vedela som, že to musí byť práve ona! 
A poviem Vám, to čo s ňom urobil Saal Digital je láska na prvý pohľad! Nielenže dodanie netrvalo dlhšie ako 3 dni, ale aj kvalita je úplne perfektná! Na ich webe je možné vybrať si z nespočetného množstva veľkostí a ja už teraz viem, že čoskoro si budem dávať robiť ďalšie fotoobrazy. Poraďte mi. Čo by sa hodilo k Márii? Santoriny, Paríž alebo Londýn? Možno nejaká spoločná fotka s milovanou osobou? 
Tým ako som ja strašne vizuálna osoba, milujem tento spôsob ako je možné prezlieť bielu stenu do úplne svojského osobitého šatu, ktorý vie byť presne taký ako Vy- originálny. Prezraďte mi- aký obraz na plátne by ste chceli mať doma vy?

Komentáre

  1. Krasne fotky a ten film milujem!!! Kde vlastne pracujes?

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára