What is in my make up bag?


Pekný večer Vám prajem! Pri januárovom plánovaní príspevkov mi napadlo, že som ešte nikdy nespravila nič podobné. Milujem tieto typy videí na YouTube a veľmi rada ich pozerám. Je niečo zaujímavé na hrabaní sa v dievčenských make up taškách. Je to oveľa príjemnejšia téma, ako prezeranie kabeliek. Aspoň pre mňa. Kozmetické taštičky sa aspoň tvária upratane. Teda aspoň v mojom prípade! Niekedy tam vnútri na úplnom spodku nájdete nejaký ten rozbitý púder, či lícenku. Tento malý prášok potom značkuje všetko ostatné. Pre dnešnú príležitosť som si však moju milovanú Victoria's Secret taštičku upratala a poumývala som aj zbytky rúžu z ostatných produktov. Máte si to vážiť. To sú také tie babské záležitosti. Malé neporiadky, ktoré upratujeme iba vtedy, keď je veľká potreba. Tak som to spravila, aby sme sa spolu mohli pozieť do mojej taštičky. 
Móda je jedna oblasť, ktorá ma veľmi fascinuje. Ale, bez kažodenného ranného nanášania make upu, by som niektoré rána ani nevyšla z domu. Milujem striedať rúže, hrať sa s farbami na viečkach a používať trblietky na líciach. Preto slúbujem, že podobných príspevkov bude od teraz o mnoho viac!


     

Tým, že nie som príliš zvyknutá písať beauty články, vlastne ani neviem kde mám začať. Čo takto vymenovať si ich spolu a dať im všetkých akúsi ich úlohu. Moje obľúbené produkty nosím v kozmetickej taštičke, ktorú som dostala od mojej sestry na Vianoce. Mám z nej ešte menšiu variantu, ktorú so sebou rada prenášam, keď niekam cestujem. Vtedy so sebou zbalím iba tie najdôležitejšie maličkosti, avšak teraz je čas na väčšie čáry máry!

♥ V prvom rade ako ma už poznáte, veľa vecí je farebne zľadených. Ale v make upe to má svoju úlohu. S lícenkami od Sephory sme kamarátky od Vianoc. Boli darčekom od mojej maminy a príjemne ako paletka vyhnali z mojej taštičky tri rôzne produkty. Sú skvelými v kombinácii s tyčinkou, ktorá má svoju korekčnú a svoju tónovaciu časť. Používam ju už roky a vždy keď sa do Sephory vrátime, kúpim si ju. 
♥ Keď nie je v tvári dostatok tej pravej ružovej zapracujem ju do očných tieňov. Už dlhšie milujem intenzitu týchto, predávaných v krásnych zlatých baleniach, z H&M. 
♥ Tú pravú žiaru na líčkach vyčarujú moje dva milované highlightery. Prvým je rozhodne Pupa Princess, ktorý je tým najkrajším práškovým rozjasňovačom. Za ním nasleduje moja milovaná perlová princezná od Benefit Cosmetics. Girl meets pearl je úplne jemná, prekrásne vonia ako bonus a moje malé miesta, na ktorých sa odráža slnko sú perlovo prejasnené. 
♥ Ešte počas mojich pubertálnych dní som si zvykla na matný púder. Táto malá závyslosť však nepretrvala. Momentálne milujem trblietavé všetko! Líčka, čelo a nevadí mi ani aký- ten lesk na nose či brade. Takto skvelo, žiarivo, fixujú moju tvár Guverlain perličky. 
♥ Asi najobľúbenejšou súčasťou mojej make up taštičky (hneď po všetkých tých úžasných trblietavých produktoch!) je špirála. Meno tej súčasnej sa aj bojím vysloviť. Better than sex maskara je ale vážne skvelá! Zväčší krásne oči a dodá im ten pravý jas! Má silu pretvoriť aj tie najjemnejšie riasy na pekne bohaté! A, asi vám napadla aj táto otázka: "Je vážne lepšia ako sex?" Viete, diplomaticky odpovedám: "Musíte ju vyskúšať a zistiť sama!"
♥ Chladné počasie devastuje moje pery. Používanie matných rúžov som preto odstavila na minimum. Mojou ikonickou záležitosťou už od minulých Vianoc je Mac v odtieni Hot Gossip! 
♥ Keď sa večer odlíčim nesmie chýbať ani starostlivosť o moje pery! V tej mi perfektne pomáha Lip Scrub od Lushu! Nie je asi nič sladšie ako táto maličkosť! Je to malý zázrak v mištičke- vegánsky, iba cukor a pár prírodných prísad. 
♥ A na záver to najlepšie! Každú zimu sa trápim s rukavicami a aj tak mám popraskané ruky. Tento rok je tomu však koniec! Vďaka Bioderme mám o problém menej a moje ruky sú krásne hladké! Po celú dlhú zimu a aj hydratované počas teplejších dní!

Nekozmetickú radosť mi robí ten najkrajší hrebeň od Tangle Teezer. Viete, je ružový a na ňom Hello Kitty! Čo viac si môže to malé dievča vo mne priať?
Dajte mi vedieť, či sa Vám takýto typ článku páčil. Prajem Vám krásny večer a ešte krajší zvyšok týždňa! S láskou Peťka <3