My baby is finally two!


Pekný Valentínsky večer Vám prajem miláčikovia! Verím, že ste prežili prekrásny deň, s tými, ktorých milujete a sú vo vašom živote dôležitý! Lebo aj o tom je tento jeden deň v roku, ktorý je venovaný čisto láske. Vyníma sa v kalendári, všade samé srdiečka a záplava ružovej a myslím si, že aj to bol akýsi podvedomý dôvod, prečo som si práve 14. február 2015 vybrala ako deň, cez ktorý som sa Vám rozhodla predstaviť moju lásku k písaniu. Vzniklo vtedy toto moje malé dielo- môj blog, kúsok iba môjho ružového sveta, s ktorým sa s vami s radosťou a láskou delím už teda nejeden piatok. Mám obrovskú radosť z každého jedného pozitívneho slova a tiež aj z tejto "práce", ktorú blogu venujem. Niektoré dni nespím, pretože plánujem príspevky. Iné dni vstávam zavčasu, pretože chcem pripravovať a fotiť príspevky. Svoje financie poctivo míňam na fotogenické dekorácie, ovocie, najlepšie exotické a zaujímavé a nehovorím o tom, koľko tylových sukní sa mi za tie posledné dva roky nahromadilo v šatníkoch. Ja už myslím akosi "blogovo" vizuálne, vidím tak a nebojím sa povedať, že tak aj žijem. Svojím blogom som si na seba ušila bič, ale aj obrovskú dávku radosti! Niekedy iba nemo hľadím do ružových stien v mojej izbe a stále si hovorím, či ja som vlastne tým dievčaťom, ktorého fotky postujem. Raz za čas ma proste ohúri tento pocit neverenia, samej sebe, tomuto virtuálnemu svetu, avšak vždy viem, že presne toto je to, čo robiť chcem. Najviac po tom TÚŽIM a mám z každého jedného príspevku radosť! (Samozrejme aj rozhádzanú izbu, pár kíl navyše z toho množstva koláčov a sladkostí a aj zopár hlúpostí, ktoré fotogenicky dopĺňajú moju izbu). V poslednej dobe si uvedomujem aké úplne prirodzené mi príde, že chcem svoj svet žiť a zdieľať! Mám radosť z fotenia, z celej prípravy a nemyslím si, že týmto tu staviam vzdušné zámky! Práve naopak! Vždy som chcela, aby toto ružové miesto v online svete bolo malým útočiskom a obrovskou dávkou rozprávkovej inšpirácie! Nie je to ilúzia! To vôbec nie! To, čo píšem, ako píšem a samozrejme aj ako fotím je odrazom mojej vnútornej potreby. Môjho pohľadu na svet a jeho krásy. Neviem si predstaviť, že by som s tým prestala! Mávam dni, keď sa cítim maximálne nefotogenicky a úplne tak akosi bežne, avšak to neznamená, že mojou hlavou nelietajú myšlienky o ružových príspevkoch. 
Práve to by som chcela popriať môjmu bábätku k jeho dvom rokom- nech je naďalej hravé a plné nápadov! Prajem si aj naďalej Vám ukazovať svet cez moje ružové okuliare a pritom byť stále iba tým obyčajným dievčaťom, ktoré v skutočnosti takto žije a žiť chce. Nechcem vytvárať dezinformovanosť ani povrchnosť v tomto blogerskom svete. Prajem si iba zaznamenávať moje zážitky a dávať ich do vizuálnej podoby, tak ako ich vidím a prežívam ja sama! Verím, že keď čítate tieto riadky, môj pohľad na svet sa Vám páči! 
Posielam Vám obrovské ĎAKUJEM- a jedno prekvapenie, ktoré prosím berte ako prvý pokus a skok do neznáma! Verím, že keď bude blog oslavovať svoje tretie narodeniny, budem aj v tejto oblasti oveľa lepšia. Dajte klik sem a uvidíte o čom hovorím! 
S láskou (ako inak na Valentína) Vaša Peťka <3

PS: Dnes malo prísť aj druhé prekvapenie, ale nie je v mojich silách ho ešte teraz večer dotiahnuť do konca! Ale určite je to pre mňa veľký krok, ktorý príde čoskoro!