Le Diamant Rose...


Zamilovaný večer Vám prajem! Dnešným pondelkom, ktorý bol okrem iného aj pekne pochmúrny, sme však začali nový týždeň a nie len aký taký obyčajný týždeň! Tento, začínajúci 12. februárom nesie malý prívlastok- je to začiatok tzv. Valentínskeho týždňa! Neviem, či slávite alebo nie, avšak mne sú všetky tieto predĺžené sviatky neskutočne sympatické! Týždňové slávenie narodenín, mením, niekedy aj nového roka a samozrejme od dnes aj sviatku zamilovaných! Už dlhé roky hlásam, že lásku si treba ukazovať každý jeden deň! Nie je k tomu treba špeciálny deň! Ak však taký už v kalendári máme, je to predsa len dôvod na oslavu a na malé iskričky v očiach, keď sa predsa len 14. február prikotúľa do kalendára! Už včera som písala o tom, ako tento rok tvorím špeciálne príspevky- každý deň až do Valentína. A poviem Vám, tento dnešný, má v mojom srdci veľmi špeciálne miesto!
Predstavte si bežný večer. Teda môj bežný, ničím špeciálny večer. Sedím u priateľa v obývačke, jeho sestra pri mne vzlyká, že zajtra sa nemôže ísť lyžovať. On bezradný, nevie, či ju má na tie lyže ťahať sám, preto obvoláva všetkých kamarátov, či nechcú ísť s nimi. Ja sa nezapájam. Môj program na nasledujúci deň je jasný- pôjdem zubárovi, pozriem si so starou mamou Dámsky klub (áno, zniem ako storočná, ale s babinou je to taká malá tradícia už keď som u nej!) a poobede možno navštívim bratranca. Lyžovať predsa ja nechodím. A zrazu v malom okienku hore v direct message na instagrame vyskočí prijatá správa. Len tak ju otvorím- nič veľká nečakám. Iba pred pol hodinkou som pred príjazdom k priateľovi písala Le Diamant Rose, či by mi nevedeli ponúknuť milú blogerskú zľavu na jeden z ich kvietkov. Tak v bruchu mám hrču pri otváraní správy, pretože ja som vždy pripravená na odmietnutie. A ono hľa, tam je jedno veľké ÁNO! A čo by len to! Hneď na druhý deň (áno, myslíte si správne, v ten, v ktorý sa má ísť lyžovať a ja k zubárovi) som pozvaná na fotenie do Viedne s ich perfektnými kvetmi! Najprv odmietam, mám predsa plány a ešte vybavovačky do školy k tomu. Potom však premýšľam, už splašene behám po izbe, nezmyselne rozprávam aj priateľovi aj zronenej jeho sestre o tom, ako zajtra pôjdem do Viedne a že musia ísť so mnou. A ono to príde. V hlave spriadam plán, zháňam voľné auto, nikomu zo zúčastnených nedávam na výber a už sa iba teším!
Na druhý deň mám to neuveriteľné šťastie spoznať neskutočne milú majiteľku Le Diamant Rose Barbaru! Celé fotenie je jeden veľký Valentínsky sen! Priestory vybavené vo Viedenskom grandhotely sú proste dychberúce, nehovoriac o prekrásnych ružiach, ktoré ma všade navôkol obklopujú! 
Vy sa ako v malom sne môžete cítiť tiež! Pozrite sa na web Le Diamant Rose a vyberte si ten pravý Valentínsky darček! Niekedy len tak sama seba- a teraz exkluzívne, dostanete ku každému nákupu jeden z týchto rozprávkových balónov! Ja ešte aj dnes, keď tieto riadky píšem, neverím! Neverím, že mám okolo seba takých skvelých ľudí, ktorí ma vždy podržia a cestujú so mnou neplánovane do Rakúskeho hlavného mesta. Neverím, že som mala možnosť fotiť pre značku, ktorú som dlhé mesiace na instagrame a na každej Miss Slovensko iba nemo obdivovala! Neverím, že z fotenia, ktoré bolo pre mňa zo začiatku obrovským stresom vznikli takto krásne fotky! A aj preto, aj keď by som najradšej mala Valentína každý deň, ten tohto ročný bude proste navždy nezabudnuteľný! Týmto zážitkom som ja odštartovala február a pre Vás nasledujúcimi fotkami štartujem Valentínsky týždeň! Verím, že už dnešný deň ste mali plný lásky! 

          


Komentáre

 1. Ahaaa! Už môžem komentovať ♥ Ale chcela som ti napísať hlavne to, že je to úplne úžasné! V takýchto chvíľach človek naozaj začne veriť tomu, že je možné ale úplne všetko a že nikdy nemôžeme vedieť, ako krásne nás život dokáže prekvapiť! Teším sa s tebou z tohoto zážitku a obdivujem tie krásne fotky! ♥

  Candy | C a n d y G r a n t

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďaaaakujem veľmi pekne! <3 presne tak, naša viera k krásne a niekedy nereálne vyzerajúce veci, musí umierať posledná! Potom sa dejú zázraky!

   Odstrániť

Zverejnenie komentára