Her Majesty- Skirt!Hello, dievčatá moje! Dnes mám pre Vás jeden z takých tých netradičnejších príspevkov. Mám rada také tie „fashion poradne.“ Veľmi rada si také prečítam v rôznych magazínoch, avšak ešte radšej takú kde tu vytvorím. Cítim sa pritom akosi mocne! Že má silu ovplyvňovať súčasnú módu a posúvať ju ešte ďalej! Za jej bežné hranice! Preto dnes, prvýkrát, keď tvorím podobnú príručku pre svoj blog, začneme tým najbežnejším kúskom v mojom šatníku- SUKŇOU!
Pamätáte si ešte také tie klasické výroky našich babičiek? „V zime sa sukne nenosia! Bude ti zima na lýtka, moja drahá!“ alebo čo takto: „Ak si v tom sadneš, dievčatko moje, nebudeš môcť mať deti.“ A ja si vždy poviem, to nie je pravda! S nástupom teplejších mesiacov (prosím, tvárme sa, že už prichádzajú!) sa dosť často mení aj fyziológia našich šatníkov. Akosi sa počas dlhej a tuhej zimy sukní bojíme. Ale tomu je koniec!
Práve vďaka rôznorodosti, či už materiálnej v podobe zaujímavých textúr, alebo dĺžkovej, sa opäť stávajú tým pravým kúskom plným radosti! 
Na chladnejšie dni sú vhodné práve dlhšie sukne. Na tie, momentálne veľmi štýlové, by určite nenadávala ani žiadna babička. Nie sú len extrémne moderné, ale aj pekne zahrejú. V koženkovej verzii sú tou pravou čerešničkou na torte tejto sezóny! Okrem toho sa dlhé sukne vedia vynímať aj ako úžasný šperk- čo takto vyskúšať asymetriu, čipku alebo napríklad metalickú potlač! 
Midi sukne sú skvelou voľbou! Ich užšie varianty sú vhodné aj na „office look“ alebo čo je viac, Ačkové strihy, či tie kruhové je možné veselo kombinovať s kratšími kabátikmi. Tak môžeme ešte aj pod nulou zostať extrémne štýlové! Kotníčky na podpätku pritom nádherne predĺžia postavu a spoločne s midi sukňou zabezpečia instantnú ženskosť!
K podpätkom sa však nehodí nič viac ako krásna maxi sukňa! Nie lenže sa vďaka nej môžete cítiť ako tá pravá princezná, ale v sezóne plesov ju môžete hravo nastylovať aj na vyššiu úroveň. Stačí pridať lesk šperkov, luxus kožušiny (ale prosím radšej umelej!) a prekrásny outfit je na svete! Niekedy stačí pozrieť sa na veci nekonvenčne a teda zapracovať so svojho šatníka aj kúsky, ktoré s hrubšími pančuškami môžete nosiť aj počas chladnejších dní!