Having Valentines day breakfast every Sunday...


Pekný večer Vám prajem! Pre mňa je pridávanie príspevku v sobotu večer malým nezvykom, avšak dnešná úvaha má tu svoje miesto. Pôvodne som chcela, aby sa tieto fotky ocitli v mojom Valentínskom maratóne a teda boli Vám inšpiráciou už pred týmto červeno- ružovým sviatkom. Niekedy sa však stáva, že nestíham a zabúdam. Zabúdam veci, myšlienky a raz za čas aj peňaženky. Tak sa tomu stalo aj pri týchto fotkách. Nie nezabudla som na ne. Zabudla som si v deň fotenia pripraviť foťák aby som ich mohla nafotiť a pripraviť na čas. Potom som prestala stíhať. A tak sa dve veci, ktoré najviac neznášam v mojom živote postavili proti mne a znemožnili mi priniesť Vám tento príspevok skôr. 
Má však svoju výhodu, že som sa s ním rozhodla počkať do dnešného sobotného večera. Valentínsky týždeň sa pomaly ale určite blíži ku koncu a mne sa hrnú slzy do očí! Tak sa vždy snažím, aby lásky, ktorá sa viaže k tomuto sviatku bolo v mojom živote čo najviac, ale keď okienka v kalendári neskutočne letia a nedovolia nám ani sa poriadne obzrieť. Samozrejme, viete to veľmi dobre, som zástanca každodenných radostí. Preto tá dnešná, sobotná- večerná, bude o malom plánovaní nedeľného rána, ktoré nech je zajtrajšie, ale kľudne aj májové či septembrové, stále sa môže niesť v znamení lásky!
Preto príspevok je stále plný lásky! Čo som do neho chcela vniesť tiež a objasniť Vám, je fakt, ako zvláštne musia vyzerať nákupy jednej blogerky. Nadobúdam pocit, že keď chcem niečo konkrétne odfotiť, musím sa na to zamerať a pobehať hneď niekoľko obchodov, aby som sa dostala k vysnívanému cieľu. Klamala by som Vám, keby som tvrdila, že bežne mávam na raňajky jahody v ružovej čokoláde a dračie ovocie. Tiež by som chcela vyvrátiť mylný obraz tejto reality. Ako dievča, ktoré svoje radosti miluje fotiť, viem, že všetko, čo kupujem bude mať svoje fotogenické využitie. Tak to proste v blogerskom svete chodí. Samozrejme, dostávam od svojho jedla neskutočne pozitívnu spätnú väzbu. Teda od Vás, keď niektoré zo svojich jedál s Vami zdieľam. Práve vďaka tomu, že chcem a mám túžbu tvoriť fotogenický (a hlavne ružový) koncept, mám možnosť skúšať ovocie, ku ktorému by som sa predtým nikdy nedostala! Preto vrámci tohto príspevku mám pre Vás pár rád ako na krásne blogerské raňajky! Také, aké si vždy prajete mať ráno doma, najlepšie v posteli a najlepšie pripravené od niekoho, koho milujete! 
V konečnom dôsledku to vôbec nie je ťažké! Valentínske ráno si môžete vyčarovať každý deň! Stačí Vám pár jahôd (ktoré, poviem Vám, bola som z toho prekvapená, chutia už aj vo februári naozaj chutne a sladko!), ružové doplnky, kde tu balón, ktorý vhodne naaranžujete k svojej posteli a samozrejme, víťaza každej párty- exotické ovocie! U mňa, ružovej milovníčky, vyhráva dračie ovocie. Nie len, že je úplne krásne, ale jeho chuť je veľmi príjemná. Vôbec nie sladká, aj keď tak možno na prvý pohľad vyzerá. 
Všetkým Vám tým chcem len povedať, ako je dôležité vytvárať si malé sviatky aj v bežné nedeľné rána! Ako krásne a špeciálne sa vieme cítiť, už len keď máme možnosť vytiahnuť na tanierik pár jahôd a s úsmevom na perách si ich vychutnať pri sledovaní obľúbeného seriálu. Také tie bežné maličkosti, ktoré ja ako blogerka, chcem a budem aj naďalej zachytávať foťákom, si však vy môžete vychutnať aj bez toho. Stačí naladiť sa na zamilovanú nôtu a mať pocit výnimočnosti každý deň. Niekedy tomu stačí naozaj málo!     

     

     

     

Komentáre

Zverejnenie komentára