Melisa- the love of my life!


Krásny večer v strede týždňa Vám prajem. Týmto postom sa aj na blogu akosi rozbieha január. A poviem Vám, tak ako s príspevkami to teraz vyzerá aj v mojom živote. Po prekrásnych sviatkoch (na ktoré mnohí z nás už aj zabudli) prichádza tvrdá realita a ja som pár dní nerobila nič iné iba sedela doma. A to doslovne! Žiadne veľké pohyby, ani státie, vôbec nie prechádzanie. Také nič sa nekonalo. Nedokážem sa totiž učiť inak ako v pokoji mojej izby. A aby som sa necítila ako úplný vyvrheľ spoločnosti, snažila som sa aspoň páliť si sviečky, raz za čas ísť pozrieť bratranca, či vstať z pohodlného miestečka na mojej posteli, aby som si aspoň troška precvičila usedené nohy. 
Január je v mojom živote už dlho takým. Chodím medzi Bratislavou a Nitrou a kde tu sa pozriem aj na zľavy, ktoré ponúkajú obchodné reťazce. Keby som si nedopriala aspoň takúto prechádzku a šálku kávy pri tom, asi by som tento mesiac ani neprežila. Tento rok sa však líšil v tom, že očakávaný wau efekt vo výpredajoch neprišiel. Akosi mám všetkého dostatok. A tak by tomu po Vianociach aj malo byť, nie? Splnili sa mi všetky materiálne priania (o tých zážitkových a citových ani nehovorím), takže moje pokukovanie po obchodoch tak rýchlo ako začalo, tak aj skončilo. 
Tým by som chcela ladne premostiť na tému dnešného článku. A je ňou opäť jeden splnený sen, ktorý som pred Vami pár mesiacov skrývala, pretože som nevedela nájsť tú správnu chvíľu na jeho odhalenie. O tomto ruksačiku Melisa od Farfallamia som snívala asi od kedy som ho prvýkrát uvidela! Nie som dievča na ruksaky, ale pozrite sa sami! Ružová s mašličkou mi celkom ide, nemyslíte? Ešte aj keď som ho vytiahla na toto fotenie, cítila som sa troška nesvoja. Nebola som si istá, či je to presne môj štýl. Nemyslím dizajn ruksačiku, ten určite môj štýl je! Viac ako len to! Je taký rozkošný a úplne prekrásny, ešte krajší ako na obrázkoch! Skôr som si nebola istá spojením ja- ruksak. Chcete ale vedieť, čo ma presvedčilo? Opäť jedla zvláštna (pre mňa priam prazvláštna) vec. Jeho pohodlnosť a praktickosť! Keď sme vyrážali z domu, nabalila som do neho zrkadlovku, polaroid, rukavice, peňaženku, zo začiatku v ňom bola aj táto rozkošná ušanka a tiež taštičku s Pandorou, ktorú sme v ten deň vymieňali. Proste kopa zbytočností ale aj potrebností a všetko malo pekne svoje miesto! Asi prvýkrát som nič splašene nehľadala. Nehovoriac o tom, že ruksak nie je treba niesť v ruke! Skvelé zistenie, asi som tým objavila Ameriku. Ale veď viete ako to myslím. Preto sa už teraz neviem dočkať jarných či letných cestovateľských výletov, na ktorých ma bude Melisa sprevádzať! Nie je len utra pohodlná, ale aj úplne krásna! Preto je to presne ten typ ruksaku, ktorý ocení každý fotkoholik ako som ja! Na fotkách je prekrásny, no nemyslíte? 


     


Na sebe mám:
Šaty: SheIn
Kabátik: SheIn (o ich kvalite a o všetkom, čo som si odtiaľ objednala už čoskoro na blogu)
Ušanky: H&M
Topánky: Zara (teraz už aj v zľavách a poviem Vám sú to tie najpohodlnejšie a najroztomilejšie kotníčky aké som kedy mala)