Fall time= pamper time!


Ahojte! Ako Vám plynú dni? Mne rýchlo, farebne ako lístie a kde tu voňavo. Počas tohto ročnej jesene som mala možnosť vyskúšať pár vážne skvelých beauty produktov, ktoré chcem s Vami zdieľať! Zo začiatku, keď som bola ešte v blogovaní nová, myslela som si, že by som mohla svoje favourites prezentovať každý mesiac. Veľmi sa mi páčia tieto typy príspevkov/ videí, ktoré sú dostupné na internete. Rýchlo som však pochopila, že to nebude také ľahké. Prišli mesiace, počas ktorých som používala iba svojich zaručene verných pomocníkov a aj keď kde tu novinka bola, radšej som ju pohodlnejšie hodila na instagram. Chcela som vždy vyprodukovať aspoň svoje sezónne obľúbenosti, ale v lete, kde ich vážne bolo dosť, som si akosi nedokázala nájsť na favourites čas. Avšak jeseň je v niečom iná! Je to ten pravý čas na malý "me time". Keď svet naokolo nie je už taký dôležitý, keď pointa života tkvie vo vôňach sviečok a čistá radosť sa dobre hľadá v napustenej vani plnej bubliniek. A práve podľa týchto kritérií som vyberala aj mojich jesenných šampiónov! Moju beauty poličku zaujalo pár starých známostí, ale pripravila som si pre Vás aj novinky, či už tie pomerne ospevované alebo aj také, o ktorých som sa dozvedela len nedávno a kupovala som ich na letisku vo Viedni! Tak, ktoré chcete najprv? Ja osobne milujem tie netradičné novinky! Na značku Bilou som raz len tak natrafila na instagrame. Uvidela som prúd krásnych pestrých fotiek produktov v perfektných obaloch. V mojej hlave som začala spriadať plány ako sa k nim dostať. Tak to už máte, keď u mňa predáva hlavne obal. Vedela som, že nie sú dostupné v slovenských drogériách, ale v žiadnom prípade sme sa nechystali v dohľadnej dobe do Viedne. Potom však prišiel svetlý bod, keď som si uvedomila, že perfektná ružová Rakúska drogéria Bipa je aj priamo na letisku Schwechat. Mali sme tam vyzdvihnúť sesternicu s rodičmi a tak som maminu ponáhľala, aby som ešte pred príletom stihla nakuknúť do tohto beauty raja. Samozrejme, obal oboch produktov, pre ktoré som sa rozhodla je perfektný! Dostali ma však až keď som ich začala používať! Penové mydlo vonia na mojej pokožke ešte dobrých pár hodín, čo sa mi pri žiadnom inom nikdy nestalo. A body sprej? Je to tá najkrajšia najsladšia vôňa akú poznám- proste stelesnenie sladkosti donutu a najlepší deodorant!Po Lash Paradise od L'oreal som túžila od kedy som prvýkrát videla jej balenie (obal predáva!). Celá krásne odetá v rose gold, v čom by už len mala byť zlá táto nová riasenka od firmy mojich snov? V letiskovej Bipe nemali však jej klasickú verziu. Preto som vzala aj túto- jej ešte novšiu- variantu Exatic. A poviem Vám, je skvelá. Krásne češe riasy veľkou kefkou a dodáva im ten pravý neviazaný look. Ani príliš pevná, ani príliš lepivá, Presne taká, akú mám svoju špirálu rada!


Ach, teraz možno príde tá nudnejšia časť. Ale! Ako opakujem stále, už len kvôli tomu obalu! Ale nie! Teraz si vážne robím srandu! Pupa princess mydlo v ružovej vôni je moja stará kamarátka. Mala som jeho menšiu verziu z darčekového balenia a bolo mi neskutočne ľúto, keď som ho dopoužívala. Čo ma však mrzí ešte viac je, že som ho už nenašla v podobe telového mlieka! Pretože to bolo to die for! Mám Pupu rada kvôli ich krásnym dizajnom, krémovej textúre a unikátnosti, ktorú vkladajú do svojich produktov. Mám pocit, že každý z nich rozpráva svoj jedinečný príbeh- tak ako aj táto malá/ veľká princezná, ktorej vôňa pre mňa evokuuje Vianoce. Nepýtajte sa prečo, proste ju vyskúšajte! Je presne tým skvelým pomocníkom na dlhé jesenné večery, keď chcete svoju pokožku rozmaznávať mydlom, ktoré je nielen krásne vyzerajúce na vašej poličke, ale aj perfektne hydratuje. Ale fakt, že na poličke vyzerá bezchybne vôbec nie je na škodu! Len tak ďalej princezná! Už objavom dávnych čias je aj olejček na vlasy od Pantene. Boli letá, ktoré som si bez neho nevedela predstaviť. Avšak akosi som ho toto leto vôbec nepotrebovala. Zdal sa mi malou zbytočnosťou, preto som jeho kúpu odkladala. Až som jedného dňa svoje zvláštne predsudky hodila za hlavu. Jasné, že ho potrebujem! Od kedy mám farbené vlasy (jaj, to už sú roky!) mám pocit, že sa oveľa ľahšie lámu ale hlavne aj vysušujú. V posledných dňoch, keď nemám po ruke tento zlatý zázrak, priam trpia. Už pár kvapiek dokáže divy! A to viem, pretože olejov som vyskúšala hneď niekoľko (a áno, Nuxe je iný level, ale ľudia, Vianoce ešte len budú, preto napísať ho na svoj zoznam nie je neskoro!). Pre mňa je skvelým denno-denným pomocníkom aj pri rozčesávaní vlasov. Šampón, kondicionér a následne pár kvapiek číreho zlata. Opatrne však, aby ste to neprehnali! Stále je to olej! Ale keď už viem, že je na čase poumývať moje blonďavé kučery (viem, že kučeravé nie sú, ale ako pekne básnicky poviete rovným vlasom?!), na večer ho použijem ako výživnú masku. A ráno šup šup, som opäť ako zlatovláska!

A na záver to najlepšie! Úplne novinky slovenského trhu, ktoré už ani nie sú až také novinky. Ale ja som im konečne až na jeseň prepadla! A to:
Detoxikačná maska na tvár od L'oreal. Kúpe tohoto strašidelného produktu som sa veľmi bránila. Predsa len nie je to najlacnejšia čierna vec na svete a toľko hypu, čo mala. Až sa mi nechcelo veriť, že môže byť dobrá. Ale ona je! A vtipná! Keď ju mám na tvári ešte aj môj psík sa ma bojí. Ale na druhej strane až keď ju mám na tvári, je to pravý pamper time! Maska, župan, vlasy v turbane z uteráku a šťava z čerstvého pomaranča. Asi tak si predstavujem kvalitný welness! A vďaka tomuto malému pokladu ho mávam aj doma, každú nedeľu!
Ak ma sledujete na instagrame, asi Vám neušlo, že mi Bioderma Slovensko ponúkla spoluprácu. Je to prvý veľký projekt a ja som sa do toho vrhla hlavou! Asi je to paradox, pretože ma ani nenapadlo ich odmietnuť! Biodermu používam už dlho. Nevedela som však o všetkých ich novinkách tak, ako to viem teraz, za čo som im neskutočne vďačná! Rad Hydrabio bol uvedený na trh už počas leta. Avšak mne najväčšiu radosť robí práve v týchto dňoch. Večerný rituál s Biodermou som si natoľko obľúbila, že si bez neho neviem predstaviť svoje bežné fungovanie. Začínam odličovacou vodou, ktorá je úžasne jemná a krásne vonia. Nasleduje vyobrazené sérum, ktoré je moje najobľúbenejšie z celého radu. A na záver krémový gél. Vražedná kombinácia poviem Vám! A prečo práve gél? Pretože na jeseň vážne cítievam ako býva moja pokožka napnutá. Chladné počasie vonku, teplo vnútri. Je z toho zmätená rovnako ako ja som. Večerné aplikovanie gélu zabezpečí perfektnú hydratáciu počas noci a ranná rutina zas krásne udrží make up stáli po celý deň. Tak nech si stres trhne! Ja si idem užiť samu seba. 
Ako najradšej relaxujete na jeseň vy? Ja som Vám svoj ideál povedala, dajte aj vy vedieť mne. Nech ssi poločne začneme vážiť sáme seba viac! A začína to práve našim zovňajškom! (Materialistka! Ale ten je ľahšie ovplyvniť! A pri vani plnej bublín, s maskou na tvári a s olejčekom vo vlasoch sa o živote lepšie premýšľa! Verte mi. Som toho živým dôkazom!)