Review: I just fell in love with Saal digital!


Hellou! Dnes tak úplne netradične, pretože toto je prvá recenzia, ktorú na blog píšem. Cítim sa pri tom aj tak zvláštne, akosi privilegovane, že práve ja som mala možnosť skúsiť tento produkt.
Celý minulý víkend sme doma oslavovali narodeniny mojej maminky. Mali sme naplánovaný welnes, večeru v skvelej reštaurácii a pohodovo strávený čas matka- dcéry. Tak sme sa vybrali do krásneho prostredia kaštieľu, aby sme si vychutnali sauny a masáže ale čo čert nechcel, akosi bolo zatvorené. A na webe ani zmienka. Tak opäť auto a cesta do vyhliadnutej reštaurácie, na ktorú sme sa všetky neskutočne tešili. Ale ten deň asi nemal byť taký akým sme ho chceli. Z technických príčin zatvorené, tým nás privítala pani na recepcii. Pre istotu som sa spýtala opäť ale odpoveď prišla tá istá. Ale, čo toto všetko má spoločné s recenziou, ktorú sa chystám písať pre vás? No jednoznačne jedno. Niekedy plánovanie špeciálnych okamihov proste nevyjde. Ale aj tak sa dá zaujať a spraviť pre milovaného človeka nezabudnuteľné!
Dostala som veľmi milú ponuku vyskúšať foto knižku od Saal digital. Je toto však recenzia, keď sa chystám rozprávať iba aká som šťastná, že som s ponukou súhlasila? V prvom momente som si bola istá, že idem robiť radosť sebe. Pohľadala som všetky krásne fotky z ciest z tohto roka a začala vypĺňať stránky tými ružovými a ešte ružovšími. V tom som sa však zarazila. Chcem vôbec niečo, čo je venované iba mne? Mám na to svoj instagram, nemusím si sama sebe venovať ešte aj celú fotoknihu (nehovoriac o tom, že som sa nevedela rozhodnúť, ktoré fotky použiť, pretože najradšej by som použila úplne všetky, ktoré krášlia môj insa feed). Tak som pomyslela na ďalšie možné využitia tejto skvelej ponuky. A bolo to tam! Mamina! Nič ju nepoteší viac! A bola to pravda! Listovala ju a listovala. V samotný narodeninový deň ale aj deň potom a aj deň potom. Ukázala ju každej kamarátke, ktorú stretla a samozrejme celej rodine pri spoločnom posedení na káve. A každý sa ako prvé pýtal odkiaľ knižka je. A tak ja vám to teda celé poviem.
Saal digital ponúka veľmi ľahko ovládateľný program, ktorý si stiahnete na ich webe. Používanie je jednoduché a hlavne úžasne prehľadné. Proste sedíte doma v pyžame (ako to bolo v mojom prípade), pijete čaj a popri tom vyrábate niekomu nezabudnuteľný darček. Od začiatku som vedela, že sa rozhodnem pre ružovú látkovú väzbu (samozrejme dá sa vybrať zo širokej ponuky iných variant). Pre seba by som ju asi kombinovala s bielou, ale pre vytvorenie malého diela pre maminu som zvolila krásnu kombináciu bledučko ružovej a sivej. S výsledným efektom vonkajšej väzby som bola nadšená! Veľmi sa mi páčil nápad s možnosťou písania venovania aj na prednej strane knihy, ale aj na zadnej (pozrite môj instagram, kde vám ju prelistujem celú). Povyberala som nádherne fotogenické Santorini a naša dovolenka zrazu dostala úplne iný ráz. Nie je nad to, mať vyvolané fotky a takto krásne zviazané je to ešte väčšia radosť! Osobne som sa rozhodla pre matnú verziu fotiek (pretože na nich nie je vidieť "capky" od prstov) a svoje rozhodnutie neľutujem. Ak máte radi lesk, je tu samozrejme aj táto možnosť. Fotky boli fotené vo vysokej kvalite a v prevedení vo fotoknihe sú vážne krásne! Bála som sa aby neboli rozmazané, pripadne akési štvorčekové, ale nie nie nie! Sú nádherné a mamina sa na ne nevie vynadívať! 
Skúsenosť so Saal digital hodnotím hlavne pozitívne! Mala som menšie problémy s objednávaním, pretože po zadaní objednávky treba pokojne vyčkať kým sa im do systému odošlú aj všetky vaše fotky, ale všetky moje otázky ochotne zodpovedali a pomohli mi vyriešiť nečakané udalosti. Dodanie je ešte k tomu možné sledovať cez internet a teda budete mať presnú predstavu o tom, kde je vaša objednávka. A to nespomínam fakt, že je vážne rýchle a pritom objednávka putuje k nám z Nemecka.
Svoje rozhodnutie vytvoriť fotoknižku pre maminu nijako neľutujem! Spravila jej neskutočnú radosť a práve aj preto ďakujem Saal digital, že som mala možnosť ju otestovať! Teraz viem, že ak budem chcieť, opäť od nich objednám jednu aj pre babku, prípadne začlením do výberu fotky z ďalších dovoleniek! Fotokniha je naozaj stále originálny darček! Tento produkt je už svetovo známy, ale má vážne svoje čaro! Darujete tým človeku niečo osobné a to je presne to, čo ju robí jedinečnou! Chcete vidieť viac? Prelistovať si tú moju? Kliknite tuto a prevedie Vás to na môj instagram, kde som pridala malé video! Pretože až práve v ňom je vidieť tú perfektnú kvalitu, ktorú Saal digital ponúka! Takto naše letné spomienky pretrvávajú aj na jeseň a pri listovaní fotoknihy budú navždy!