DIY: For long fall evenings...


Krásny večer Vám prajem! Asi najklasickejším jesenným klišé je pribúdanie tmy. Od mala mi tma pripomínala príšeru z hororových filmov. A teraz, týždeň pre Halloweenom, sa mi toto prirovnanie zdá ešte vhodnejšie. Akosi pomaličky odjedá z inak krásneho (niekedy aj slnečného) dňa a zrazu slnko zapadá o siedmej. A o mesiac o šiestej. A o týždeň o piatej. Aaaaaaaach. Nie je to ani tak o tom, že sa tmy bojím (aj keď, ani to nepopieram). Skôr ma trápi únava, ktorá na mňa v tmavých teplých večeroch lezie. Rada by som ležala v posteli, pozerala seriály a viedla dlhé rozhovory nad Chai latté s priateľkami. Avšak na jeseň prichádza aj množstvo povinností. Škola, škola a škola. Mám ju nadovšetko rada, ale akosi sa tam všetci zbláznili. Deadliny sa bláznivo blížia a ja sa nestačím čudovať, že za týždeň končí október!
Preto, keď mám úzkosť z tmy, jesene, pochmúrnosti, rada spomínam na leto! Dlho som premýšľala nad tým, ako by som mohla svoje letné spomienky akosi uchovať. Normálne, reálne zarámovať a vystaviť. Aby som ich mala na očiach, aby som si stále bola vedomá toho, že slnko ešte aj existuje a že čoskoro príde. Mávate to tak aj vy? Možno zatiaľ zniem príliš negativisticky, ale pravda je taká, že mám jeseň veľmi rada! Ale predsa len, závan leta a tepla by teraz padol dobre. Zo spomienok na fotografiách cítim slobodu a radosť! A malé DIY je na jesenné večery ako stvorené!
Budete potrebovať:
♥ Vyvolané fotky (áno, taká vec ešte existuje!), alebo čokoľvek, čo máte radi. Ja medzi moje obľúbené spomienkové predmety radím podobizňu mňa a priateľa, ktorú pre nás pripravila jeho sestra, množstvo polaroidov, listy od kamarátky z Talianska a samozrejme kde tu nejakú dekoráciu.
♥ Rám a podľa možnosti čo najväčší. Pretože spomienky je krásne mať pokope, a čím väčší Váš výtvor bude, tým väčšiu radosť Vám bude pohľad naň robiť!
 Baliaci papier, ktorý použijeme ako podklad v ráme. Naň je možné nalepovať, prilepovať farebnými páskami, písať alebo kresliť. 
♥ Malú pomoc v podobe nožníc.
♥ A nakoniec: kôpku nadšenia a dobrej nálady! A ak ju aj nemáte, verte mi, toto vyrábanie Vám vyčarí úsmev na tvári.
Čaká nás par dní sviatkov. Tak, čo takto pripraviť si kreatívnu tabuľku plnú šťastia, ktorá potom môže zdobiť stenu vo Vašej izbe, obývačke, kdekoľvek. Nechajte sa inšpirovať a prezrite si fotky až do konca, aby ste objavili môj rám plný radosti, ktorý je momentálne najobľúbenejšou vecou, ktorú vlastním. Je osobnou výpoveďou toho čo som zažila a samozrejme viem, že neostane iba pri lete! Čoskoro pribudnú aj jesenné fotky, pár nových polaroidov, pretože už teraz sa teším na nové dobrodružstvá, ktoré prinesie čas!