Birthday cake and some polaroid pictures...


Hello! Prekrásny večer Vám prajem! Tak podobne začínam každý článok, pretože vždy si prajem aby ste mali krásne dni. Ak ho aj nemáte zrovna dnes, prečítajte si moje malé myšlienky a možno Vás povzbudia. 
Mám v živote veľké šťastie. Postupne si to viac a viac uvedomujem. Nič nie je vždy rozprávkovo ružové avšak moja rodina je tu vždy pre mňa. To je náplňou aj mojich dnešných dní. Cez víkend sme sa dostali k oslavovaniu. Mám rada svoje júnové narodeniny, je to vždy nezabudnuteľný deň, avšak nikdy som ich s rodinou neslávila v júni. Dostávam množstvo telefonátov a esemesiek, ale nie je nad kruh najbližších, ktorí si vedia užívať svoju prítomnosť. Rodinní členovia sú rozlietaní, prichádzajú dlhé večery, ktoré každý trávi po svojom a nie vždy je čas na poriadne oslavy. A ja ich teda mám rada epické. Tak ako každý rok, aj tento rok som si to neskutočne užila. Síce až v polovici júla ale aj tak! Až teraz sa cítim, že som konečne dovŕšila 22. Pripili sme si, zaspievali mi a strávila som magické chvíle plné zábavy. Rodinná oslava je u mňa vždy krásnou čerešničkou na torte všetkých narodeninových radostí. A keď už je reč o torte... Milujem pečenie a hlavne krásne zdobenie. Vždy si pripravím všetko čo potrebujem, nakúpim potrebné sladkôstky a strávim hodiny pri rúre. Ale ten výsledok musí stáť za to! 
Posúďte sami, či sa mi to podarilo! Ja som bola zo svojho výkonu nadšená a nemohla som byť šťastnejšia. Neskôr prišla na rad paráda v podobe foto steny. Viete také to miesto, pred ktorým sa fotíte a hneď máte krásnu spomienku. Samozrejme pre pár rodinných členov som neriešila nejakú službu, ktorá Vám toto všetko zabezpečí. Vynašla som sa sama. Stačili číselné balóniky, dostatočne veľká prázdna stena, na ktorú je ich možné uchytiť a potom len pár rekvizít. Áno, áno všetky boli ružové. A áno, áno dávali sme si ich na hlavu úplne cez seba, ale v tom bola tá zábava. Polaroid k tomu a máte pred sebou nezabudnuteľný zážitok! Môj malý polaroid síce vyzerá ako hračkárska pomôcka ale tvorí fantastické spomienky. A to stlačením jedného tlačítka! Takto už naše obrázky visia na nástenke, ktorá je opäť plnšia o jeden magický zážitok. Pravá ružová párty vždy stojí za to! Ach, mám rada oslavy! A keď sa oslavuje to ako starnem, nevidím lepší dôvod na úplne detinskú zábavu plnú ružovej. Je to proste láska <3