Stop and smell the roses... with Shaty.sk!


Krásny slnečný deň Vám prajem! Aj vy sa tak veľmi tešíte tomu, že je piatok? Ja neskutočne veľmi! Chcela by som si ním pripomenúť jeden krásny víkend, ktorý som mala možnosť stráviť v spoločnosti inšpiratívnych báb! Ešte v máji som dostala jedinečnú možnosť na jedno veľmi milé fotenie. Týkalo sa toho, čo ja milujem na svete úplne najviac. Šiat. Šaty, alebo inak už aj Shaty. Poznáte tento portál? Internetový obchod Shaty.sk ponúka kvalitné a hlavne neskutočne krásne šaty na každú príležitosť. Sú úplne jedinečné a hlavne strašne zaujímavé, či už sa to týka strihu alebo materiálu. Na ich webe nájdete selekciu šiat, ktoré si môžete zakúpiť, ale čo je skvelé!, aj požičať. No nie je to úžasné? Vedie ho veľmi milá Danielka, s ktorou som sa mala možnosť pri tejto príležitosti zoznámiť. Stala som sa v tento magický deň súčasťou dream teamu pracujúcom na krásnych fotkách, ktoré prezentujú novú kolekciu Shaty na letné, teplučké mesiace. Výsledok si môžete pozrieť tu, v kolekcii bielych šiat, ktoré by určite nemali chýbať vo vašom šatníku.
Ja som si vybrala šaty, ktoré majú odhalené ramená a krásne točitú sukňu. Sú presne mojim zosobnením letných šiat. Majú zvodnosť, ktorú teplo potrebuje a aj rafinovanosť s oblasti ramien. Doladila som ich iba jemnými tmavoružovými sandálkami a rúžom v rovnakej farbe. Aby sa zvýraznila jedinečnosť týchto šiat, nič im nechýbalo viac, ako pár ruží. Tieto letné mesiace plné pohody, kvitnúcich kvetov a zapadajúceho slnka si vždy získajú moje srdce. To mi stále pripomínajú aj tieto fotky plné letnej lásky. Proste úsmev na tvári a vôňa ruží sú to, čo potrebujem na začiatok pekného víkendu. Užite si ho aj vy!
Fotila Katka z Dream and Live
Šaty od Shaty.skPlus nakoniec ešte malá backstage fotky z fotenia. Toľko radosti z bielych šiat nájdete jedine na shaty.sk :)