Happy Easter Holidays!


Lásky krásky! Prajem Vám tie najnádhernejšie a najpokojnejšie sviatky! Milujem tieto dni jari, keď vstávam na šteklenie slnka (a samozrejme na kňučanie psíka), deň trávim v jarných pestrých šatách, pečiem farebné koláče s vajíčkami a teším sa ružovým kvetom (tých sú moje instastories plné, pretože to je proste láska). Dúfam, že aj vy si užívate tieto dni tak ako ja! Môj blog stratil pár funkcií a mňa to veľmi mrzí! Pracujem na zmenách a dúfam, že sa mi to čím skôr podarí!
Dnes som chcela ale písať aj pár slov a mojej malej záľube v oslavách! Mám rada prípravy, nákupy na ne a hlavne veľkú ich časť, ktorej mnohí neprikladajú veľkú váhu- dekorovanie! Keby môžem a mám pre koho, chystám čarovné zátišia plné jedla, sladkostí, nápojov a kvetov, každý deň. Páči sa mi prestretý stôl, oku lahodiace farby (v mojom prípade päťdesiat odtieňov ružovej) a samozrejme najrôznejšie sladkosti. Na našom Veľkonočnom stole preto nesmú chýbať malé vajíčka, ružové kvety a sladké limonády (pretože keď nie pri oslave jari, tak kedy inokedy si dáte ružovú limonádu?) Jaj, je krásne mať radosť z maličkostí, pripraviť pekne prestretý stôl a užiť si s priateľmi a rodinou! 
Prajem Vám tie najkrajšie dni! Plné sladkej lásky, čerstvého ovocia, kvetov a novej radosti zo života. Mám Vás rada! Vaša Peťka <3