Smile on my face... happiness in my heart!


Prekrásnu sobotu Vám prajem! Aký ste mali týždeň? Môj bol dlhý, ale pritom rýchly a ja som nestíhala preškrtávať okienka v kalendári. Teším sa však že je za nami. Byť v piatok do piatej v škole nie je vôbec sranda (aj keď Vás škola baví, čo som šťastná, že o mojej povedať môžem). Mám rada víkendy, cez ktoré to vonku začína voňať jarou. Jar je mojim milovaným obdobím a nielen pre množstvo novej lásky, ktoré z nej vzchádza. Keď si to teraz spätne uvedomím, aj my s priateľom sme sa dali dokopy na jar. Mám k nej citový vzťah a ona je naozaj nádherná! Prvé lúče slnka ma vždy vytiahnu von a ja si myslím, že to krásne počasie znamená, že je aj teplučko. Opak býva často pravdou. Mám však rada prvé jarné dni, keď už počuť vtáčiky a niečo magické sa vznáša vo vzduchu. To je práve príchod nového obdobia. Radujem sa z malých jarných maličkostí, pretože tie sú veľmi krehké. Prvé kvety vo váze, množstvo tulipánov, neskôr narcisov a to nehovorím o vôňach, ktoré ich sprevádzajú. Mám rada sviežejšie kvetinové parfémy a tmavé kabáty vymením za farebnejšiu variantu. Najradšej by som už nosila letné šaty, ale moje zdravie si to nepraje. Ráno si vždy pre istotu dám vitamíny, alebo šťavu z citróna, pretože moje priskoré tenké obliekanie mi privodilo nejednu chorobu. 
Jar je ale so všetkým, čo k nej patrí, šťastným obdobím. Veľa sa smejem a nosím pestrí rúž, niekedy plačem od šťastia a rozmazávam si špirálu. Oficiálne sa lúčim so všetkým chladným a teším sa na nové začiatky. Jar je plná prísľubov a očakávaní. Aké sú tie moje? Chcela by som sa smiať aj celé dni, trhať v lese snežienky a potom piť kávu na terasách. Na jar sa začínajú plniť sny, pretože ona sama je takým malým splneným snom. Začínam byť pokojnejšia, keďže dni sú farebnejšie a aj vyrovnanejšia, keďže slniečko pekne svieti. Po dlhšom čase som sa mala chuť na fotkách smiať. Nerobím to často, pretože od malička trpím averziou voči mojim zúbkom. Mám ich rada, ale označila by som ich za najnedokonalejšiu časť môjho tela. Možno je to len zle vštepený detský zvyk, ale ja to tak cítim. Rozosmievalo ma však mnoho vecí. Bola sobota, trávila som čas so svojim milovaným človekom, plánovali sme si výlet našich snov (o tom o niečo neskôr...) a tešili sme sa na kávu. Aké sú Vaše vízie dokonalej jari? Ja verím, že aj Vaše dni sú šťastné a smejete sa spolu so mnou! 
Outfit sa skladal akosi sám. Milujem tieto topánočky a vedela som, že už je asi posledná možnosť vyfotiť ich, predtým ako príde obdobie baleríniek. K tomu som sa zaľúbila do saka z výpredaju z Manga, na ktoré som pokukovala už v septembri minulého roka. Pančušky boli sladkou čerešničkou na torte a môjmu priateľovi sa neskutočne páčili. Miesto, kde sú fotky fotené je možno netypickejšie na moje pomery. V jeden deň sme obehli niekoľko lokácií a spokojná som bola až tu. Na zámockých schodoch. Neviem prečo, ale fotky na schodoch sa mi vždy najviac páčia. Je na nich niečo čarovné. Ešte keď sú zaliate slnkom a pozitívnou energiou, neviem sa na ne vynadívať. Páčil sa mi kontrast čisto strihaného outfitu bez akýchkoľvek ozdôb (okrem krásnej čipky na pančuškách) a historických schodov. Možno by ich bolo treba opraviť, ale načo by to niekto robil, keď sa v nich skrýva kus histórie a sú také krásne?
Užite si víkend! Ja ten dnešný trávim s mojou druhou najobľúbenejšou osobou! A môj psík to nie je! Mám v pláne dievčenský výlet, tak nám prajte krásne počasie a množstvo úsmevov. Tie prajem aj ja Vám! S láskou Peťka :-*