Love, love, love...


Láska je... nežný cit, ktorý z ružového poblúznenia prerastie do niečoho väčšieho a nepredvídateľného. V tom je jej čaro. Nemá pravidlá, ani hranice. Iba my ľudia sa ju snažíme bližšie uchopiť a špecifikovať. Pristupujeme k láske ako k predmetu, pritom ona je niečím magickým a neopísateľne krásnym. Moje úvahy o láske prebiehajú ráno, večer, niekedy aj počas spánku. Chcem aby bola súčasťou mojich bežných dní a niesla so sebou množstvo radosti. Nemusí byť striktne definovaná na partnerskú lásku. Ja som však neskutočne šťastná, že zažívam aj tú. Viete, ono to je pravda, že raz ste hore a raz dole. Ale tie chvíle v oblakoch musia prevažovať, aby sme sa na konci cítili pokojní a šťastní. Tak si lásku definujem ja. Mám tú svoju pravú, pre mňa pravú, pre mňa jedinečnú. A aj keď na seba kričíme (väčšinou kričím iba ja :)), alebo sa spolu smejeme, je to jedno, hlavná vec, že to robíme ako pár. Je ľahké nechať si učarovať, ťažšie je potom v láske rásť. Denno denne si uvedomujem, že nie som dokonalá. Nedávam nášmu vzťahu všetko, čo by perfektná priateľka dokázala dávať. Ale ja sa snažím! Veľmi preveľmi, pretože viem, že mi môj partner za to stojí! Láska je krásna, ale musíme na nej my samy pracovať! Uf, a to niekedy dá poriadne zabrať!
Možno sa však pýtate prečo, všetky moje nekonečné úvahy o láske. Ak ma sledujete na instagrame, tak ste z mojej fotky z 22. marca, pochopili, že sme mali s priateľom výročie. Bola to streda. Veľmi milá streda, plná pracovných povinností. Pri všetkých tých týždenných veciach sme nemali možnosť ani sa vidieť. Bola som smutná, ale nie tak úplne. Stále si myslím, že oslavovať máme každý jeden deň, čo sme spolu a my sa teda chystáme na poriadnu párty! 22. Marec má preto vzácne miesto v mojom srdci. Minulý rok som priateľa nahovorila na spoločné fotenie a tento rok som si na naše výročie priala tak isto malú špecialitu. Tak som len tak, s malou dušičkou, cez týždeň napísala jeho sestre. Je to skvelá holka, ale okrem toho je aj neskutočne talentovaná! Pretože kto by nás vedel lepšie nakresliť, ako dievča, ktoré náš vzťah pozná od samého začiatku! Bola vtedy malá, aj my sme boli malí a teraz sa všetci tvárime, že sme už vyrástli. Pri spoločných stretnutiach však pochybujem o tom, že je to pravda :). 
Kresbičku som prvýkrát videla nevymaľovanú a už vtedy som sa do nej zaľúbila. Po dodaní tej správnej dávky ružovej som sa skoro rozplakala. Keď mi aj priateľ povedal, že aj podľa neho nás skvelo vystihla, neverila som vlastným ušiam. Väčšinou moje romantické nápady pokladá za malé, ale milé, hlúposti. Tento sa mu však páčil. Vyberám si pre obrázok čo najvhodnejší rám a už čoskoro bude zdobiť stenu v byte. Ďakujem Barborke za jej talent a za ochotu splniť mi môj malý sen! Naša láska je síce iba neviditeľným citom, avšak teraz ju máme aj zhmotnenú na kúsku papiera! <3 Prajem Vám nádhernú nedeľu! My s priateľom plánujeme plánovať. Na budúci týždeň sa totiž už zobúdzame v Paríži. Je to malý darček, pre nás oboch, za ktorý som neskutočne vďačná. Tešte sa na obrovské množstvo fotiek a ja sa modlím za krásne počasie. S láskou Vaša Peťka <3