Valentine's Day Kisses...


Krásny deň Vám prajem! Včera nám začal ďalší krásny mesiac roku 2017. Vždy pred začiatkom februára si predstavujem tie krásne dni plné lásky, ktoré nám prinesie. Viem, že Valentín je sviatok, ktorý všetci pokladáme za sviatok čisto americký. Ja som sa však nedávno dočítala, že má pôvod v Taliansku a jeho duch sa postupne prenáša aj k nám. Ja osobne ním žijem celý február, pretože sa mi zdá úplne krásne oslavovať lásku. Veď pre ňu žijeme, no nie? Netúžime po nej každý? Neplačeme, keď ju nemáme? Neplačeme, keď ju máme? Je to najkrajší z pocitov, ktorý by mal živiť tento skvelý svet. Preto sa mi nezdá vôbec nemiestne a už vôbec nie hlúpe, sláviť tento cit. Je potrebné mu vzdať hold a uvedomiť si, akí sme šťastní keď ho máme. Vykúzli úsmev na perách a dodá našim lícam červeň. 
Práve preto je pre mňa neodmysliteľnou súčasťou tohto sviatku červený rúž. Každá žena má vraj svoj perfektný odtieň. Je to ten, ktorý sa Vám perfektne hodí k pokožke, vyblednú Vám pri ňom už aj tak biele zúbky, ktoré žiaria ako perličky. Nechávate ním stopu na jeho líci, na servítku v reštaurácii i na pohári vína. (Neviem prečo všetci tak riešia tie neotláčajúce sa rúže. Veď je tak milé nechať za sebou malý červený odkaz. Na úvahu zostáva vypratelnosť rúžu z oblečenie, ale o tom niekedy inokedy...) Cítite sa v ňom sebaisto a dôstojne. Práve to býva problémom červených rúžov. Bývajú vnímané vulgárne a prehnane sexuálne. To by však vôbec nemalo byť pravdou. Mali by podtrhovať krásnu ženy a byť tou skvelou, pomyslenou červenou čerešničkou na torte. 
Ľoreal pred určitým časom predstavil takúto nádhernú paletku na pery plnú odtieňov červenej. Nie je ich síce päťdesiať, avšak každá žena by v nich mala nájsť svoju lásku. Je to veľmi praktická záležitosť, pretože takto si môžete v bezpečí domova vyskúšať všetky odtiene a svetlu sveta sa odhaliť ako sebavedomá a červenú nosiaca žena. Rúž sa nanáša malým štetčekom, ktorý je pribalený v balení a jeho aplikácia je malým umeleckým dielom. Čarujete s farbami na vlastných perách a vytvárajte nezabudnuteľný okamih plný lásky. Ja som si ich vyskúšala všetky a na obrázkovej koláži sú zoradené po poradí, vždy zľava doprava. Mojím favoritom je asi číslo 5, ale milujeme aj šestku. Viem, že z obrázka na ploche počítača sa farby odčítavajú dosť ťažko. Samé o sebe sú krásne sýte a vždy sa líšia len o malý odtieň. Najvýraznejšou je hneď druhá farba, ktorá má nádych do oranžova. Moja drahá šestka je viac bordová ako červená, možno aj preto mi učarovala. Ach, a viete si predstaviť tak krásne zabalený make up spojený s niečím iným, ako s Valentínskymi sladkosťami? No, nie je to predstava tej pravej rozkoše. Pre mňa rozhodne! Ľahko ma zvediete všetkým čo sa ligoce a blyští a sladučkými ružovými koláčikmi. Dáte si kúsok? A čo takto kúsok zlata? Pri fotení som zažila ten pravý pocit Marii Antoinetty. Cítim sa rozmaznaná a milovaná. Ďakujem výmyselníkom z Ľoreal za takú krásnu skúsenosť hodnú zaľúbenia sa! Prajem Vám krásny štvrtok a úspešné hľadanie toho Vášho pravého. Aj odtieňu červenej aj niekoho s kým strávite Valentína. S láskou, a červenými pusami, Peťka :-*