Beauty Review: Valentine's Day Lush Products


Oh, ahoj krásny deň! Veď to, že je piatok vlastne už znamená víkendové leňošenie a radosti. Tento týždeň sa mi začala škola a ja cítim vyčerpanie a nedostatok spánku. Pár dní som nebola schopná zaspať kvôli chorobe, ale boli aj noci, ktoré som prespať mohla ale obetovala som ich kamarátkam a teraz sú plné šťastných spomienok. Jediné, čo však teraz potrebujem je oddýchnuť si a zregenerovať svoje telo a aj dušu. Dnes sa to však pravdepodobne nestane, lebo večer ma opäť čakajú dievčenské plány. Večer si namiesto mlieka s medom dávam kávu, aby som vydržala dlhšie a ráno vstávam so zvonením prvého budíka. Cez dni voľna sa však teším ako na tieto povinnosti zabudnem a už sa neviem dočkať špecialít, ktoré ponúka iba víkend.
Mojou rozhodne najobľúbenejšou je bublinkový kúpeľ v sobotu alebo v nedeľu, maska na tvár a aj tá na vlasy. Bublinky perfektne upokojujú a regenerujú moje telo. Keďže som veľkým fanúšikom akýchkoľvek pien do kúpeľa, rozhodla som sa dať šancu internetovému shopingu v Lush. Lush poznám už dlhšie, zaľúbila som sa do neho v Londýne už pred pár rokmi, avšak nikdy som ich produktom neprepadla tak, aby som v ňom vyslovene "oplieskala" toľké peniaze. U nás ho budete hľadať márne, avšak internet shop máme krásne prepojený s českou republikou a poštovné je naozaj priaznivé. 
Prvým spúšťačom môjho nákupu bola ich Valentínska kolekcia. Ach. Láska je tak krásna, to hovorím stále. Ale fakt, že ju tak krásne dokážu pretransformovať do kúpeľovej bomby je až neuveriteľný. Valentínske Lush produkty voňajú po ružiach, sú prijemne sladké a zahalia Vás do romantického oparu. Nechcela by som Vám tu presne popisovať, čo ktorý produkt robí. Nie, nie. To si môžete krásne nájsť na ich webe. Chcem s Vami len zdieľať svoje pocity a nadšenie z nákupu. Stránky som prešla niekoľkokrát a z obrovského množstva som si skoro nevedela vybrať. Stavila som na istotu a povyberala si všemožné ružové produkty. Najviac ma lákali srdiečka a sladké vône. Tiež som objavila ich masážne "bars", za ktoré by som teraz už vraždila. Všetky produkty sú plné obohacujúcich zložiek a ja sa po voňavom kúpeli cítim plná energie a radosti. Zásielka prišla neskutočne rýchlo a nečakane voňavá už cez papierovú škatuľku. Svoje malé lásky teraz skladujem na suchom mieste a prevoniavajú mi celú izbu. Vždy keď mám na niektorú z nich chuť, prečítam si na internete jej správne použitie a potom sa už len teším ich vyvádzaniu vo vode. Sú hravé, točia sa, bublinkujú a ofarbujú vodu všetkými farbami dúhy. Niektoré obsahujú trblietky a ja milujem pocit po ich použití. Už teraz viem, že to nebola moja posledná objednávka. Mám zálusk na "Think pink", pretože táto, mňa úplne vystihujúca bath bomba, bola v čase mojej objednávky vypredaná. 
Verím, že teraz už aj vy máte chuť na relaxačný kúpeľ v teplej vode s množstvom bubliniek. Krajší začiatok Valentínskeho dňa si ani neviem predstaviť. Ja si šetrím svoje amorove ružové srdiečko presne na utorok 14. februára a neviem sa dočkať! Láska je láska! A je všade okolo nás. Už aj vo vode! S láskou Peťka <3