Winter pamper routine


Ahojte! Nedávno som si uvedomila, že začínam väčšinu mojich príspevkov typickým prianím. Vždy keď začínam písať, rozmýšľam čo napísať prvé a ani teraz sa mi netlačí na myseľ nič iné ako "Dúfam, že máte prekrásny deň!" Je to totiž takým mojim malým budíčkom a upozornením aby som aj ja mala deň krásny a naplno si ho užila. Sama si ich tvorím a keď nerobím prácu na blogu, tak sa učím, alebo sa snažím čas tráviť s tými, ktorých milujem najviac. Nedávno som si však uvedomila aké dôležité je byť aj sám. Iba ja a moje myšlienky. Iba ja a moje predstavy. Iba ja a moje sny. Takéto chvíľky sú chvíľkami luxusu, ktorý si neuveriteľne vychutnávam. Či už ide o pozeranie obľúbeného filmu či seriálu, pri ktorom dokážem premýšľať, alebo o pečenie, ktoré ma ukľudňuje. Najčastejšie si však vychutnávam prítomnosť samej seba, keď sa vrhnem do upokojujúcej vane plnej bubliniek, nechám po sebe stekať horúcu vodu a po lahodnom kúpely si doprajem rozmaznávajúce telové mlieko či masku na tvár.
Moja beauty rutina zimných dní vyzerá troška odlišnejšie ako tá počas leta a tepla. V zime si doprajem oveľa viac výživy, ktorú potrebujú nielen moje ruky, ale aj celé telo a aj vlasy. Nápad na vytvorenie malej ukážky mojich zimných obľúbencov vznikol už dávnejšie, avšak až teraz prišiel jeho pravý čas, pretože mi trvalo dlhšie určiť, ktorí sú vlastne tí najväčší zimní pomocníci. Tak Vám ich tu prinášam aj ružovými a ešte ružovšími fotkami :).

♥ Na vlasy som začala túto zimu používať jednu veľkú novinku. O AUSSIE šampóne a balzame vo Winter edícii som počula už dávnejšie. Veľmi som ho chcela vyskúšať avšak nikdy som na to nemala dôvod pretože som so svojou vlasovou starostlivosťou bola spokojná. V januári sa však objavili prvé problémy, cítila som, že moje vlasy potrebujú zmenu. Vtedy som sa rozhodla dať AUSSIE šancu. A neoľutovala som! Je to najlepšie combo šampónu a balzamu aké som kedy používala. Viem, že jeho cena nie je úplne príjemná, ale stoja za to! Vlásky sú po nich neuveriteľne jemné, úplne luxusne zamatové a voňavé. 
♥ Na telo používam svôj obľúbený sprchový krém od Pupy, pretože som si naň zvykla minulý rok po Vianociach a neuveriteľne mi pripomína všetky krásne radostné okamihy. Pridávam k nemu peeling od Soap & Glory, ktorý mám ešte z môjho výletu do Berlína a mám pocit, že jeho obsah je nevyčerpateľný. Novinkou medzi peelingami je láska od Sancuary Spa, ktorá prišla v kopletíku aj s krásnou dózičkou s motivačným citátom. To je presne to, čo si potrebujem prečítať v chladný deň, napustiť si vaňu plnú teplej vody, pridať do nej soľ, alebo penu a nevnímať realitu okolitého sveta. 
♥ Po všetkej tej vodnej paráde sa chcem cítiť hydratovaná, vyhnúť sa suchej pokožke a mať pocit dokonalého luxusu. To mi zabezpečujú všetky možné telové mlieka. Láskou môjho života je Body Shop, ktorého mlieka neskutočne krásne voňajú. Samozrejme si vždy vyberiem to malinové, pretože maliny sú mojim najobľúbenejším ovocím. Cítim sa ako veľká malinka, na ruky si nanesiem detský krém z DMka s rozkošnou postavičkou na obale. K dokonalosti mi chýba už len pár kvapiek PRADA krému, ktorý si nanášam iba na pár miest na tele, aby som podporila všetky tie prekrásne vône. 

Takto krásne rozmaznaná si uvarím čaj, zabalím sa do deky a začítam sa do kníh. Januárové predsavzatie viac čítať sa mi preto vďaka týmto mrazom pekne darí. Dúfam, že aj vy máte pekný oddychový podvečer. Určite sa so mnou podeľte o Vaše obľúbené produkty! Zimné mesiace prejdu ako mihnutím oka, preto si vychutnajme aj ich čaro. S láskou Peťka <3