The Snow Queen...


Hello! Ach, aká krásna zimná nedeľa. Nie je nič krajšie ako pokojný deň plný snehu a príjemných slnečných lúčov. Samozrejme, von nevychádzam, pretože mi to povinnosti nedovolujú. Chcela by som sa prechádzať po snehu a robiť snežných anjelov. Namiesto toho sedím doma, snažím sa učiť (naozaj sa snažím, ale nie vždy sa to dá tak ako si ja predstavujem, pretože ma rozptyluje až príliš veľa pekných vecí). Vždy ma viac zaujímajú nové fotky na instagrame, alebo nové príspevky od mojich obľúbených blogeriek. Tak si aspoň užívam pohľad na zasnežené fotky, ktoré sme fotili ešte v decembri. 

Keď boli stromy krásne zamrznuté a zem krásne obielili snehové vločky, rozhodla som sa, že sa na jednu zahrám. Priateľ mi tvrdil, že sama, celá v bielom, budem vyzerať úplne nenápadne a že splyniem s prostredím. Ja som si myslela pravý opak. Neviem, kto z nás mal pravdu, to posúďte vy sami, ale mne sa atmosféra, ktorá z fotiek plynie veľmi páči. Je to taký ten ľadový pocit nadšenia. Bolo to asi prvé fotenie, pri ktorom mi vážne nebola zima. Možno to tak nevyzerá, ale kožuch ma zahrial a pod ním som bola naobliekaná ako taká malá cibuľka. Páčila sa mi kombinácia kožušiny a tylovej sukni, pretože vytvárajú pekný kontrast, ktorý však nie je príliš praktický pre bežné nosenie. Ale, kto má rád praktické veci? To som už spomínala viackrát. Keď sa mi niečo zapáči, je mi jedno aké nepraktické to môže byť, alebo je. Nechcela som také krásne prostredie nechať iba tak. Myslím si, že je to práve táto kombinácia nekombinovateľného, ktorá mu dodáva tú pravú dávku... ehm... luxusu. S korunkou z perličiek sa potom dostávam do roly tej pravej snehovej kráľovny. Takto si predstavujem svoj pobyt v zasneženej rozprávke. Možno v Narnii. Alebo v Snehovej kráľovne, až na to, že by som chcela byť rozhodne dobrou kráľovnou. Ach a samozrejme, už poznáte moju posadnutosť Disney princeznami? Bola by som skvelá Elsa. Páčilo by sa mi byť dievčaťom, ktorému zima neprekáža a ktoré jednoznačne vie, čo chce. A keďže čaro všetkých dobrých fotiek je v detailoch, nezabudnite si všimnúť malý detail v podobe bielych ponožiek s čipkou. Sú mojimi obľúbenými a veľmi sa mi páči trend sandáliky + ponožky, prípadne lodičky + ponožky, ako je tomu aj na týchto fotkách. Malým problémom (ale aj veľkou výhodou) je fakt, že moje lodičky na týchto fotkách zahalil sneh, preto ponožky dostávajú svoje krásne sólo. A mne sa páčia! Podľa môjho priateľa je to to najhoršie, čo môže v móde existovať, ale naše názory sa veľmi líšia, ako ste si už mohli všimnúť :). 
Prajem Vám prekrásny zvyšok malého sviatku, ktorý máme možnosť prežiť každú nedeľu. Užívajte si toto malé ľadové kráľovstvo a dajte mi vedieť, aké sú vaše obľúbené zimné činnosti. Ja sa vrátim k poznámkam a k množstvu povinností, ale budem ich robiť s radosťou a nadšením, pretože tieto fotky ma napĺňajú práve tým. S láskou Vaša Peťka <3