Happy New Year!Prekrásny nový rok Vám prajem!
Takto, keď všetci ešte dospávame dlhý večer a pretierame si neodmaľované oči, je ťažké zamýšľať sa nad tým, čo starý rok priniesol a aké sú naše plány do budúcna. Mňa však nič nenabudí do prvých januárových dní viac ako malý zoznam vďačnosti. Je toho toľko čo mi rok 2016 priniesol! Keby nebol takým prevratným, tento príspevok nepíšem a určite by mi bolo ľúto, že rok už končí. Avšak ja som úplne šťastná a vďačná za každý jeden deň (či už pondelok alebo nedeľu) tohto magického roka. Priniesol mi najviac pozitívnych zmien za celý môj život! V roku 2016 som dozrela, dospela a uvedomila si dôležité životné pravdy. Splnilo sa mi množstvo snov, o ktorých som ani nesnívala a spoznala tých najmilších a najlepších ľudí, za ktorých neskutočne ďakujem! Za ich lásku, podporu a priateľstvo! V januári 2016 som si bola istá tým, čo chcem. Myslela som si, že som na správnej ceste a že môj život je taký akým má byť. Bola som šťastná a vďačná. Ono sa to však ani nedá porovnať s januárom roku 2017! Ešte sú tu iba jeho prvé hodiny, ale ja už teraz viem, ako veľmi som sa zmenila a posunula. V roku 2016 som napísala a obhájila bakalárku a na začudovanie všetkých mojich blízkych som sa rozhodla nepokračovať v štúdiu psychológie. V hĺbke svojej duše som cítila, že to nie je to, čo by som v živote robiť mala. Podala som si prihlášku a na príjímačky na novú školu som šla s kameňom v krku. Sama som seba pokladala za nesmelé dievča a väčšiny výziev vo svojom živote som sa bála. Vlastne preto som sa veľkých vecí častokrát aj vzdala. V roku 2016 som bola pripravená to zmeniť a bojovať proti samej sebe. Niekedy mi to dalo zabrať a prvých pár dní som cítila ako to odvážne a ukecané dievča iba hrám. Myslela som si, že nemám na to byť študentkou fakulty masmédií. Dnes však hrdo môžem vyhlásiť, že moju novú školu milujem a za nič by som nemenila! Som vďačná za všetkých nových spolužiakov a za novú najlepšiu kamarátku! Viete ako sa to v živote hovorí, že raz príde deň, keď všetko do seba zapadne. A on taký deň u mňa tento rok nastal. Prišiel a začal úplne nečakane ale skončil priateľstvom, ktoré verím, už nikdy neskončí. Spoznala som svoju druhú polovičku, dievča, ktoré má rado podobné veci ako ja a ktorému môžem povedať aj svoje najtajnejšie obavy či túžby. Najlepšie však na tom všetkom je, že naše srdcia sú také milé a ružové a že vieme, že na takomto prístupe k životu nie je nič zlé!

Môj blog je ďalším veľkým splneným snom. Je mojim malým kúskom raja, vďaka ktorému si užívam najrôznejšie najpremyslenejšie fotenia podľa mojich predstáv. Rada si príspevky plánujem a stelesňujem. Vďaka nemu som sa dostala na obálku najkrajšieho a najľudskejšieho snového časopisu Dream & Live a mala možnosť spoznať množstvo skvelých ľudí. Najvďačnejšia som za Katku, ktorá je skvelou šéfredaktorkou tohto magického časopisu a skvelou profesionálnou fotografkou. Zažili sme spolu pár príjemných fotení a dúfam, že v ďalšom roku ich bude ešte viac! Páči sa mi jej prístup a vďaka jej práci mi splnila množstvo tajných snov. 
Tým najväčším splneným, ktorý však nemá nič spoločné s blogom, bola cesta do Paríža a návšteva Disneylandu. Bol to najmagickejší deň celého môjho života a som neskutočne šťastná, že som ho mohla stráviť v prítomnosti tých, ktorých mám rada a tak dovŕšiť svojich 21 rokov. Som už veľká dáma, ale v srdci som stále malé dievčatko, ktoré sníva aj s otvorenými očami. Preto viem, že síce rok 2016 bol perfektný a plný radosti, balík snov som ešte nevyčerpala. Do nového roku si prajem zas pokojné a šťastné dní plné radosti a úprimného smiechu. Prajem si zostať tým kým som v svojom srdci a byť dobrou a láskavou priateľkou, dcérou ale aj vnučkou. Priala by som si zas viac cestovať a spoznávať tajomné ružové miesta na rôznych kontinentoch a v rôznych krajinách. Prajem aj Vám aby šťastná sedmička na konci tohto čísla priniesla splnenie tých najtajnejších snov. Ja si tie svoje nechám pre seba, pretože sa bojím, že by mohli vyznieť hlúpo. Nehanbím sa za ne, to samozrejme nie, ale nechcem ich prezradiť a zarieknuť. Mám rada svoje tajomstvá a nové bude prinášať každý jeden deň roku 2017. Ach, teším sa na teba! Vitaj nový rok!