New Year's Eve Make Up List...


Hello! Už sa tešíte? Na rozžiarený večer, plný radosti a osláv novoprichádzajúceho začiatka. Ja osobne nemám oslavy spojené s vítaním nového roka v obľube. Neviem prečo, ale k Silvestru som si vytvorila malú averziu a najradšej ho oslavujem zabalená v deke, pri pohári ružového sladkého šampanského a s prskavkami v ruke. Vždy je to hektická noc plná buchotu, ktorému príliš nechápem a strachu môjho malého psíka. Nech už trávite tento zvláštny deň akokoľvek, snažte sa užívať si každý jeden nový deň, minútu a neriešiť roky a dátumy. Je to iba malá zbytočnosť, že meníme 6 za 7. Samozrejme sedmička, je šťastné číslo a hádam aj nám prinesie množstvo šťastia a radosti. 


Počas osláv Vianoc som si jasne uvedomila, akú radosť mi robia najrôznejšie make up produkty. Pár som ich dostala na Mikuláša, ale aj pod stromček a členovia v našej rodine už vedia, že pekný (aj pekne zabalený) kozmetický darček ma určite poteší. 
Na oslavy nového roka preferujem hladkú a veľmi veľmi jasnú a trblietavú pleť. Je to čas roka, keď je povolené úplne sa vyhrať s highlighterom na nechať svoju pleť žiariť. Na to je úplne perfektná kombinácia transparentného púdru a rozjasňujúcich perličiek. Na dotvorenie kontúr tváre potom trblietkami v púdry jemne oživujem lícne kosti, koreň nosa a aj miestečko nad perou.
Na oči zo zásady nedávam nič iné ako zlaté očné tiene plné trblietok a hrubšiu čiernu mačaciu očnú linku. Ak nechcem zostať iba pri zlatom lesku, vsadím na silnejšie farby, akou je napríklad sýto ružová. Ladím ju s bledším ružovým rúžom pre dokonalú ružovú dvojkombináciu. Je mojou obľúbenou, samozrejme :). Potom používam už málo lícenky, aby celá tvár nebola ružová, ale iba jej malé miestečka. Na opačnej strane je tu dobrá klasika. Zlaté očné tiene plus červené pery. Ach, v tieto sviatočné dni nie je nič krajšie :). Je to krásne nesmrteľná kombinácia plná radosť a pravej Vianočnej oslavnej nálady. Ak ste ju neskúsili počas sviatkov (ja som ju nosila stále), určite jej dajte šancu na Silvestra. Zaručene nesklame a vy ohúrite! 
Prajem Vám krásny deň a ešte krajší večer :). Hneď v novom roku mám pre Vás pripravený nový novoročný príspevok, preto sa na Vás už veľmi teším opäť zajtra. Majte prekrásny Silvester a veľmi šťastný vstup do nového roku! <3 Mám Vás rada :-* S láskou Peťka <3