Fall time essentials... with Dream & Live Magazine!


Hurá! Konečne je to tu! Že neviete o čom hovorím? Pravdu povediac, ani sa Vám nečudujem. Vy ste totiž netrávili príjemné večery v mojej spoločnosti pri čítaní a listovaní Dream & Live Magazine. Možno ste tak trávili svoje poobedia, ak ste si svoj vlastný výtlačok objednali. Preto by som Vás dnes chcela troška uviesť do tajov toho najľudskejšieho časopisu a pozrieť sa naň, zas a znova, z môjho uhla pohľadu. Už teraz je Vám jasné, že tento článok bude plný superlatív, však? Ale, keď ono to už tak niekedy býva! Veľké sny sa neplnia každý deň a preto niekedy proste treba preháňať aj pozitívne emócie. Samozrejme, ja som jedna veľmi veľká (výškovo malá) kôpka samých pozitívnych emócií. Preto Vám o tomto projekte neviem, ani nemôžem povedať nič zlé. V mojich článkoch, ktoré vyšli pred samotnou tlačou časopisu, ste mali možnosť prečítať si o mojich pocitoch počas fotenia, prípadne zažiť so mnou radosť z prvej obálky v mojom malom živote. Je to však úplne niečo iné, keď už hotový produkt držíte v rukách, listujete ho a pomaličky s čajom v ruke a pri zapálených sviečkach si ho aj čítate. Tak som mala možnosť stretnúť sa s Dream & Live Magazínom aj osobne a poviem Vám, je to veru láska na celý život. Viete, ako sa to spieva v tej veľmi starej pesničke? Jedna láska je vždy prvá, niečo po nej stále trvá? Neviem prečo ma práve teraz napadlo práve tento obstarožný text, avšak s mojou láskou k tomuto magickému časopisu je to presne tak. Bola to láska na prvý pohľad, na prvý dotyk a samozrejme na prvé prelistovanie. Milovala som ho keď som ho zbadala prvý krát a milujem ho aj teraz. A samozrejme naša láska je nerozlučná. Zrejme ho tak magicky vnímam hlavne preto, že som na ňom. A samozrejme aj v ňom! Nie je to iba tak, byť na obálke časopisu. O tejto nereálnosť som hovorila už viackrát. Sama tomu stále nemôžem poriadne uveriť, pritom je mi to už známe nejaký ten mesiac. Vždy keď časopis niekde vidím, či už na Katkinej Fb stránke, alebo u niekoho iného, či reálne u niekoho iného, vždy sa troška zarazím. Som to skutočne ja? Ale ja viem, že áno a som za to patrične vďačná a samozrejme som neskutočne hrdá!


Ale poďme k jeho obsahu! Radosťou ma napĺňal každý jeden inšpiratívny článok, pretože tých je plný. Milujem pokoj, ktorý sála z tohto časopisu, jeho čaro a každý jeden splnený sen. Vždy pred spaním som si prečítala kúsok a zaspávala som s príjemným pocitom, naplnená čistým šťastím, že mám možnosť poznávať aj takýmto spôsobom iba samých inšpiratívnych ľudí a ich neskutočné príbehy. Tento časopis ma naučil, že je dôležité vedieť, čo chceme a že keď niečo naozaj chceme tak to aj dosiahneme. 
Samozrejme nemôžem zanedbať grafickú stránku! Ak ste ho niekto listovali viete o čom hovorím (ak nie, tak si ho bežte šup šup objednať a je tak možné urobiť tuto. Nebudete ľutovať!). Je plný citátov, ktoré by som si najradšej všetky vytlačila na tvrdenom papieri a dala zarámovať, také sú krásne. Preto ak cítite, že potrebujete v živote iba malú zmenu, či malé pošťuchnutie k splneniu svojho vlastného sna, určite neváhajte a dajte Dream & Live Magazínu šancu. Osobne si myslím, že dokáže zázraky a ja ho tak ľahko do knižničky ešte nezaložím. Och áno, to je ďalšia vec. Ono to nie je iba taký hoci aký časopis. Jeho stránky sú krásne hrubé, kriedový papier sa nekrčí a určite patrí do knihovničky. 
Ja tento malý letný zázrak najradšej kombinujem s mojimi jesennými favoritmi. Rozhodne k nim patrí čaj s medom (z detského medvedíka), zápisník na inšpiratívne myšlienky, ktoré ma zaujali a voňavé sviečky. V ranných hodinách pridávam aj chrumkavú vianočku a telové mlieko od Sanktuary Spa. Potom sa cítim ako v siedmom nebi! Samozrejme, keďže jesenné dni bývajú tmavšie a pochmúrnejšie, vždy mám po ruke aj mnohé inšpiratívne citáty. Nemôže chýbať môj obľúbený obláčik a najnovšie ma vždy inšpiruje aj vrch prechovky, v ktorej som si kúpila darčekové balenie kozmetiky Sanktuary spa. Pretože (prečítajte si biele na ružovom):

Takto spolu s mojou malou láskou trávime jesenné dni a užívame si každú jednu minútku tohto jesenného pokoja. Je to jedna báseň! Dajte mi vedieť ako si vytvárate vy jesennú pohodu a samozrejme mi dajte vedieť ako Vás teší Dream & Live Magazine. Vplýva na Vás tiež rovnako magicky? Píšte mi komentáre a majte sa čarovne! S láskou Vaša Peťka