Fall time beauty favourites...


Tak po dlhšom čase prichádzam s novým jesenný príspevkom! Vždy mám plán s rozpisom príspevkov na pár týždňov dopredu, ale v poslednej dobe sa mi úspešne darí ho ignorovať a všetky blogu sa týkajúce veci posúvať. Čo je dôvodom? Ja proste nemám čas! Nikdy by som nehádala, že ja sama túto vetu niekedy vyslovím. Viem byť macherka práve v time managemente, ale október sa na mňa celý zrazu navalil. Keď poviem, že nemám čas, nemyslím to tak, že svoje voľno trávim neproduktívne, alebo nezaujímavo. Tiež to neznamená, že som si október neužila. Práve naopak! Bol jedným z tých prevratných mesiacov, ktoré sa nedejú v živote často. Nová škola mi priniesla, už po prvom mesiaci, neskutočné množstvo poznatkov, ktoré sa s radosťou učím. Nehovorím o skvelom kolektíve ľudí, ktorých som tu mohla spoznať a práve vďaka nim sa každé ráno (aj keď vstávam o šiestej) teším do prednáškovej miestnosti. S Katkou sme riešili od polovice októbra iba časopis, ktorý nám spôsoboval samé radosti. Chce to však stále veľké úsilie, aby sme jeho propagáciu robili správne a so zameraním na správnu cieľovú skupinu. Predtým sme však strávili aj pekné popoludnie na Lindex evente, z ktorého sme si odniesli prekrásny ružovučký náramok a pomohli bojovať proti zákernej rakovine, ktorá tento rok nenechala ani našu rodinu pokojnou. Na opačnej strane som pred pár dňami zistila, že moja sesternica čaká bábätko a radosti v mojom živote zase iba pribudlo. Október bol pink. Veď celá protirakovinová kampaň je ladená práve do tejto farby a v mojom živote prebehol tento ďalší ružový mesiac neskutočne rýchlo. 


Tak sa mi na poličke aj neskutočne rýchlo zbierali jesenné make up favourites. Zvykla som si na písanie o mojich sezónnych favoritoch v oblasti kozmetiky a krásy. Toto je už tretí príspevok v tejto malej sérii, a keďže mám jeseň neskutočne rada (ako každé ročné obdobie :)) nebolo pre mňa ťažké vybrať vecičky, ktoré by som Vám rada ukázala. 
Čo je iné na jeseni a nie je v iných ročných obdobiach? Ja v mojej kozmetickej taštičke mením na jeseň hneď pár vecí. Rozdelila by som ich do nasledujúcich kategórií:
Začínam používať tuhší a viac krycí make up, pretože chladnejšie počasie si žiada odolnejšie líčenie aj mojej pleti. Chcem sa tak vyhnúť akémukoľvek začervenaniu a nepekným kruhom pod očami, ktoré ranné vstávanie sprevádzajú. Rozhodne odporúčam produkty značky L'OREAL. Ich levanduľové balenie sa krásne vyníma na mojej make up poličke, ale ich krycie schopnosti sú na nezaplatenie. BB STICK používam všade, kde mojej pleti treba silnejšie prekrytie nedokonalostí a MAGIQUE CUSHION jemne vklepkávam na miesta, ktoré je pekné nechať rozžiarené.
Farby očných tieňov hrajú od zlatej až po bordovú. L'OREAL SOCKING v odtieni SEDUCTIVE ROSE spĺňal moje podmienky na jednotku. Obsahuje štyri neskutočne krásne a perfektne pigmentované odtiene, s ktorými sa na svojich očných viečkach môžete naozaj pohrať a vytvoriť si tak neodolateľné jesenné líčenie. 
♥ Nie je tomu tak iba pri očných tieňoch. Všetky farby, ktoré v svojej beauty rutine používam sú zrazu tmavšie, tlmenejšie a neodolateľne lesklé. Na nechty milujem tri konkrétne laky, bez ktorých si toto chladnejšie obdobie neviem predstaviť. Sú to L'OREAL Paris v odtieni 330 Fuchsia Palace, RIMMEL London a jeho číslo 340 s názvom Berries and Cream (samozrejme milujem aj názov tohto laku :)) a na záver niečo jemnejšie a sofistikovanejšie, CATRICE číslo 57 s ešte milším názvom Karl Says Trés Chic. Tieto tri farby pre mňa v sebe nesú podstatu jesene. Milujem bordovú s tlmenejšou ružovou, ktorá dýcha aj kúskom hnedej a magentová je základ na rozveselenie aj toho najpochmúrnejšieho jesenného dňa.
Podobným spôsobom líčim aj moje pery. Už druhý rok nedám dopustiť na COLOR Drama od MAYBELLINE v najjesenejšom možnom odtieni 310 BERRY MUCH. A tohto ročný objav je rozhodne LIPCOLOR BUTTER od ASTOR v matnej ružovej, ktorá sa skrýva pod číslom 023 a názvom Vivid Divine. Obe tieto farby sa mojej mamine zdajú vhodné iba tak na Halloweensku párty, ale ja ich milujem nosiť aj na bežný deň. Berry much budete mať možnosť uvidieť na mojich perách už v nasledujúcom príspevku, ktorý mám pre vám pripravený. Jeho malú ukážku som postla už aj na instagram a nájdete ju aj tuto
♥ A malá potrebnosť na záver! Keď mám celý deň na perách jednu z výrazných farieb, ich matný efekt moje ústa vysušuje. Večer po odlíčení cítim, že sú napäté a to je presne to, čomu sa chcem vyhnúť. Pred spaním teda moje ústa hydratujem mastičkou od Neutrogeny, pretože s tými mám rozhodne najlepšie skúsenosti a v chladnom období mám jednu v každej kabelke. Je to malý nevýrazný poklad, na ktorý nedám dopustiť!
Ako meníte Váš beauty repertoár na jeseň? Máte radi podobné veci ako ja, alebo si vyberáte iné farebné kombinácie? Podeľte sa so mnou a inšpirujte ma! Mám Vás rada a prajem Vám ešte pekný zvyšok týždňa. S láskou P :-*