It is party o'clock...


Hello! Keď som si zakladala blog, mala som jasnú predstavu o tom, aký by mal byť. Pestrý, mal by ma tešiť proces jeho vytvárania a mal by byť obrazom môjho života. Najskôr som si myslela, že sa budem zameriavať iba na oblasť módy, prípadne beauty prípravkov, pretože to je to, čo ma baví. Avšak môj život nie je iba to. Preto som sa rozhodla, že dnešný príspevok bude troška o niečom inom, avšak o niečo zábavnom. V júni som mala narodeniny. Avšak nebola som jediná, kto tento rok oslávil svoje 21 narodeniny. Moja najlepšia kamarátka, s ktorom sa priatelím od piatej triedy, je tiež júnové dieťa. Na strednej škole sme boli spolu každý deň. Sedeli sme vedľa seba, písali si spolu poznámky, odpisovali od seba a prezrádzali si najtajnejšie tajomstvá. Naše cesty sa po odchode na vysokú školu rozišli ale verím, že stále sme zostali priateľkami. Preto, vždy keď sa stretneme je to veľká udalosť. Rozprávame sa do noci, plačeme spolu, smejeme sa samé na sebe a užívame si spoločne strávený čas. A tak vznikol aj dnešný príspevok. Mali sme sa stretnúť po dlhšom čase, už úspešné bakalárky a chceli sme oslavovať. Preto som sa rozhodla pripraviť jej malé prekvapenie a malú oslavu. Dnešný príspevok je preto akýmsi mojim návodom na to, ako na perfektnú dievčenskú party. Samozrejme večeru strávenému doma, v podobe pyžamovej párty, by mali predchádzať dievčenské, sladké koktaily s kvetmi v príjemnom prostredí a večera v luxusnej reštaurácii. To je pre mňa predstava dokonalej oslavy. Čo si však rozhodne pripravte pre kamarátky doma?


Pripravte si príjemné prostredie, ktoré sa zaručene bude páčiť vašej kamarátke a takisto aj Vám. Ja trávim dekorovaním izby pred oslavou vždy hodinku. Mám rada, keď je všetko zladené a ladí na určitú tému. Dekorácie sú preto mojou čerešničkou na torte. Netreba ich veľa, avšak pre výsledný efekt majú veľký zmysel.
♥ Sladkosti nadovšetko! Po večery strávenom v meste je dezert na mieste. Ja som mojej priateľke ešte počas dňa kúpila koláčik v našej miestnej francúzskej kaviarni, ktorý som ozdobila sviečkou. Takáto malá tortička ju veľmi potešila. Pre ostatné priateľky som zakúpila makarónky, pretože pre mňa sú znakom lahodnoti, ale aj pravého dievčenského večera. 
♥ Darček, na ktorý sa nezabúda. 
♥ Potešte aj kvetmi! Pre dievča sú tým najkrajším darčekom! 
Dúfam, že sa Vám budú fotky páčiť. My sme prežili naozaj krásny večer oslavovaním našej dvadsať jednotky. Cítime sa staršie, dospelejšie, ale najdôležitejšie je, že sa stále máme rady. Xoxo P :*