Love Mail...


Hello! Toto je môj úplne prvý post. O tejto chvíli som snívala asi od svojich 10 rokov, ale nikdy som nemala dostatok odvahy ju uskutočniť. Potom som si však na začiatku roka 2016 dala jedno hlavné novoročné predsavzatie a to: "Follow my dreams". A tak sa zrodil tento blog. Pretože spájať písanie s fotkami bolo vždy mojim snom. Tak troška sa toho však aj bojím. Čo keď sklamem samu seba, ale hlavne ľudí, ktorí sa ma rozhodnú čítať. Chcela by som aby ste sa ku mne vracali radi a vždy vás tu u mňa niečo potešilo. Preto, užívajte! A nezabudnite vyjadriť svoj názor, nech je akýkoľvek, pretože len tak sa môžem zlepšovať a pracovať na sebe.


Práve preto, že v nedeľu je Valentína, rozhodla som sa nafotiť niečo špeciálne valentínske. Mám veľmi rada tento sviatok, nesviatok, ktorý u nás ani nie je poriadne slávený. Užívam si tú záplavu červených pohľadníc v obchodoch a tiež plyšové srdiečka a najrôznejšie čokolády v ružových obaloch. Uznávam názor, že preukazovať lásku by sme si mali po celý rok, o to sa aj snažím, ale v tento milý sviatok to môžeme ešte viac upevniť. Čo máte na Valentínskom dni radi vy? Ja veľmi rada píšem pohľadnice a potom ich aj posielam starou dobrou poštou. Veľmi sa mi páči predstava, že si niekto z mojich blízkych odbalí mnou ručne písanú pohľadnicu, potom si ju položí na parapet alebo na pracovný stôl a vždy keď sa na ňu pozrie vie, že v tento sviatok je pre mňa dôležitý. Posielam pohľadnice mojim kamarátkam, mojej babičke ale dávam ich aj sestre či mamine. Na posielaní pohľadníc je pre mňa niečo magické. Tento rok som ešte objavila na Asos stránke tieto perfektné pierkové perá. Láska na prvý pohľad. Užívala som si pokojné ráno, počúvala som romantické piesne a písala pohľadnice. Ideálne ráno. Užite si Valentína s tým koho milujete. :* S láskou P <3

Hello! (I tried my best to translate this to English and hopefully my skills will be only improving). This is my very first article. I have dreamed about this moment since I was 10 years old, but never had the courage to do it. But then at the beginning of 2016 I gave myself one main New Year's resolution and that was: Follow my dreams. And that is how this blog was born. Combining written words with pictures has always been my dream so this blog made my dream come true. On the other side I am also afraid. What if I disappoint myself, but more important, what if I disappoint people who decided to follow me. It would make me so glad if you find here, on my blog, something what makes you happy and something what makes want to return. Just enjoy! And do not forget to express your opinions, whatever they are, because only then I can improve myself and work on myself.

In honor of Valentine's Day, I decided to shoot something little bit special. I really like Valentine's Day! During this magical day we should show our love to important people in your lives. What to do you like about this day? I really do like writing postcards and this year I found these amazing fluffy pens on Asos website and I came up with the idea for this photoshoot. I was enjoying a quiet morning, was listening to romantic songs and was writing some postcards. Enjoy your Valentine's Day with your loved ones! With love P <3Župan/ Bathrobe: H&M (Similar here, I have also this one on my wishlist, but if you have Victoria's Secret in your country they are selling these and they are pure perfection <3 I can just dream about that :) )
Ponožky/ Socks: Asos 
Perá s pierkami/ Fluffy pens: Asos
Iphone case: Oh Gosh Cindy